SON DAKİKA
27 Haziran 2019 09:00

SON HABERLER

Bizim Hikaye 69. bölüm 2. fragmanında Çukur özentisi; Karabacaklar yaz bir kenara!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Bizim Hikaye dizisinin 69. bölümünde neler olacağı merakla beklenmekte. 9 Mayıs Perşembe akşamı izleyicilerle buluşmakta olan dizinin yeni bölümünde Çukur özentisi sahneleri izleyeceksiniz.

Mahalleye yeni dadanan Karabacaklar, Elibol ailesini tehdit ediyor. Elibol ailesinin tüm tüm fertleri dayak üstüne dayak yiyor. Bizim Hikaye dizisine adet Çukur karakterleri giriyor.

Hazal Kaya, Burak Deniz ve reha Özcan’ın başrollerinde yer aldığı eğlenceli ve bir o kadar da hırs dolu bir bölüm izleyicilerle buluşacak.

İşte 69.bölümden 2. fragman:

68. bölümde neler olmuştu?

Fikri’nin Minibolları düşürdüğü durum okulda ciddi bir krize neden olur. Filiz’le Barış aralarındaki fırtınalara rağmen çocuklar için geçici de olsa bir araya gelmek zorunda kalır. İkisi birlikte şimdi çocukların okuldan atılmamalarını sağlamak için diğer velilere düzgün bir aile olduklarını ispatlamak için lokantada bir yemek düzenlemek zorundadırlar.

Barış ise bu süreçte Zihni’den aldığı akılla Filiz’in kendisine olan direncini kırmak için uğraşacaktır. Tüm bunlar olurken yaşananlardan dolayı kendini kötü hisseden Neslihan, Filiz’le konuşmaya karar verir. Çocukların ise amcalarına yaptıkları haksızlığı telafi etmek için güzel bir planı vardır. Ancak lokantada tuhaf aksilikler bir türlü yakalarını bırakmaz. Tam her şeyi atlattıklarını düşündükleri anda herkesin iyi niyetle kurduğu plan üst üste gelir ve Filiz kendini bir kez daha kıyametin tam ortasında bulur.

İlgili Haberler