SON DAKİKA
26 Haziran 2019 01:04

SON HABERLER

Bizim Hikaye dizisi finale giderken yaşananlar, izleyenleri kızdırdı!

Fox TV’nin Shameless uyarlaması Bizim Hikaye dizisi geçtiğimiz hafta 67. bölümü ekrana gelmişti.

Dizide tam her şey yoluna girdi derken Barış ve Filiz arasında yaşanan ayrılık, finale giden diziye eleştirilere neden oldu.

Barış’ın hastanede Neslihan ile evliliği hakkında dertleştiğini duyan Filiz, üstüne bir de yanlış anlaşılan bir olayı duyunca, Barış’ı evden kovdu.

Televizyongazetesi/Detay – Neslihan ile konuşmalarına sinirlenen Filiz, Barış’ı şikayet ederken Cemil ve Çiçek, bu durumu abarttığını söyledi.

Filiz ikna olup Barış’a tavrını sorguladı. Tam onunla konuşmak isterken Barış da ani bir kararla Bursa’daki bir konferansa Neslihan ile gitmek üzere arabaya biniyordu.

Filiz onları görünce iyice gerildi. Barış’ı arayıp nereye gittiğini sorduğunda Barış durumu anlattı ama Neslihan’ın yanında olduğunu söylemedi.

İçine şüphe düşen Filiz, Rahmet ve Deniz’in Barış’ın kaldığı otele gidip hafiyelik yapmasıyla büyük bir yanlış anlaşılmaya daha dahil oldu.

Rahmet ve Deniz, otelde Barış’ı Neslihan kucağında odaya girerken gördü ve hemen bileti kestiler!

Aslında Neslihan’ın alkol alıp fenalaşmasıyla Barış onu kucağına alıp odasına götürmüş ve yatağına yatırıp çıkmıştı.

Fakat ille bir yanlış anlaşılma olsun diye sahne bu şekilde kurgulanmıştı. Sosyal medyadan izleyiciler Deniz ve Rahmet’in hızlı karar verdiği görüşünde ama dizi bu, bir kaos yaratılmak için hikaye bu şekilde geliştirildi.

Rahmet, bu olay sonrasında ablasına gidip durumu anlattı. Zaten kuşkulanan Filiz için de bu durum yeterli oldu.

Barış ise Filiz ile yaşadığı gerginlik sonrasında kalkıp Bursa’ya gelmenin sıkıntısını yaşamaktaydı. Ertesi sabah kararını verip otelden ayrıldı ve Filiz’le konuşmak için geri döndü.

Ancak Filiz, Barış’ın biletini çoktan kesmişti. Bir yanlış anlaşılmanın üzerine bir başka yanlış anlaşılma gelince, taraflar da açık açık konuşmayınca, olay kitlendi ve Filiz, Barış’ın eline çantasını tutuşturup evden kovdu! Üstelik boşanma konusunu da ciddi ciddi düşünmeye başladı.

Böylece dizilerin klişe ‘yanlış anlama’ meselesi de bir kez daha iki aşığı ayırdı.

Zaten zor bir süreç yaşayan ve zar zor evlenen Barış ve Filiz’in durumu sezon sonunda ne olur bilinmez ama Filiz’in hamile olduğu da düşünülürse, bu ayrılığın fazla uzatılmaması için izleyici sosyal medyadan yorumlar yapmaya başladı bile!

Sürekli küsen çiftin bu halleri ise sosyal medyada diziyi takip edenlerin eleştirilerine neden oluyor. “Bunlar hiç mutlu olamayacak mı?” şeklinde yorumlar yapan izleyiciler duruma tepki veriyor.

İşte Deniz ve Rahmet’in Barış’ı otelde görüp yanlış anladıkları o sahneler:

İlgili Haberler