SON DAKİKA
20 Mart 2023 19:27

SON HABERLER

Romantik komedi dizisi, ağır drama döndü! Erkenci Kuş takipçileri isyanda!

Star TV’de dün akşam 39. bölümü yayınlanan Erkenci Kuş dizisinde yaşanan gelişmeler, izleyenleri şaşkına çevirdi.

Başrollerinde Demet Özdemir ve Can Yaman’ın oynadıkları dizide evlenecekler diye beklenen Can ve Sanem, Hüma ve Yiğit’in planlarıyla beklenmeyen bir ayrılık yaşadılar.

Televizyongazetesi/Detay – Dizideki gelişmeler ise takipçilerini kızdırdı. Romantik komedi tarzındaki dizinin bir anda ağır drama dönüşmesinden hoşlanmayan izleyiciler, Can’ın alıp başını gitmesinin ardından geri döndüğü 40. bölüm ön izlemesi üzerine tepkilerini ortaya koymaya başladılar.

Özellikle Sanem’in yaşananlar sonrasında Can’a inanmaması da izleyenlerin eleştirdiği bir başka konu.

Yaşadıkları onca olay sonrasında kavuşan aşık çifte bu ayrılığı yakıştıramayan izleyenler, sosyal medyadan yorum yağdırıyorlar.

Can’ın yıllar sonra dönüp geldiği ve darmadağın bir durumda olduğunu ön izlemede gören takipçiler, “Tarzan gibi olmuş” yorumlarını yaparken, Yiğit ve Hüma’ya da ateş püskürüyor..

Yeni bölümde neler oldu?

Can, Sanem’in yazdıklarını bir yayınevi ile paylaşınca Sanem bu duruma çok sinirlendi. Torpil yaptırdığını ve kendisini kontrol altına aldığını düşünen Sanem, Can’ın tepkisini aldı.

Leyla ile Emre’nin düğün hazırlıklarında Can ve Sanem sorunlar yaşadı. Can ve Sanem fotoğraf çekimi için gelinlik ve damatlık giydiler. Sanem ve Can arasında yaşanan tartışma, bazı sorunları ortaya çıkardı.

Can da Sanem’in evliliğe hazır olmadığını düşündü. Sanem ise Can’ın istemediğini düşünmeye başladı. Aralarındaki kavga iyice büyüyünce, Yiğit devreye girip Sanem’e yurt dışından bir iş fırsatı sundu.

Sanem bu teklif karşısında büyük bir sevinç yaşadı. Bu durum Can ve Sanem’in arasını daha da açtı.

Yiğit ise Hüma’dan aldığı destekle bir oyun oynadı. Can’ın bağ evine gitti. Sanem’in kitap için yazdığı notları alıp ateşe attı.

Yiğit, büyük bir kurnazlıkla Can yapmış gibi gösterdi. O sırada bağ evine gelen Sanem, ikilinin tartışmalarına şahit oldu. Can, itince Yiğit düşüp başını vurdu ve bayıldı.

Yiğit’in omiriliğinin zedelendiği ve tekerlekli sandalyeye mahkum kalacağı öğrenilince Sanem, büyük bir şok yaşadı.

Sanem ise oynanan bu oyundan habersiz Can’a büyük bir tepki verdi. Can’a güvenmeyen Sanem, onun defterini yaktığına inandı.

Yakında düğünlerinin olması beklenen Can ve Sanem’in ayrılıkları ekran başındaki izleyenleri çok sinirlendirdi.

Hüma ve Yiğit, yaşanan bu gelişmeden hayli mutlu olurken Can alıp başını gitti.

Dizinin takipçileri Sanem’in Can’a inanmamasına kızarken yeni bölümden ön izleme yayınlandı.

Yıllar sonrasına gidildiği anlaşılan ön izlemede, Can’ın perişan bir halde olduğu görüldü.

Sanem, Can’ın neden geldiğini sorarken Can ona elini uzatıyor. Sanem o eli tutacak mı?

İşte Erkenci Kuş 40. bölümden ön izleme:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler