SON DAKİKA
20 Ağustos 2022 06:29

SON HABERLER

Bizim Hikaye’den sonra Burak Deniz’den sarsıcı bir performansı!

Yarım Kalan Aşklar dizisinin sıra dışı hikayesiyle merakla beklenen ilk fragmanı yayınlandı…”Aşk iki beden arasında değil, ruhlar arasında yaşanır.” İşte bu slogan ile yola çıkan dizinin fragmanı bile ne kadar etkili bir yapım olduğunu anlatmaya yetiyor.

Geçen sezon Bizim Hikaye’de Barış karakterine hayat veren ünlü oyuncu Burak Deniz’in farklı bir beden ile yaşama dönüşünü anlattığı Kadir karakterinin halleri de izleyicileri çok etkileyecek. Burak Deniz’in performansı da büyük merakla bekleniyor.

BluTV’nin özel yapımı olan ‘Yarım Kalan Aşklar’ dizisi için geri sayım başladı. TIMS&B Productions’ın yapımını, Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın ise yapımcılığını üstlendiği, sevilen genç oyuncular Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz’i sıra dışı bir hikayede bir araya getiren diziden ilk tanıtım yayınlandı.

Türkiye’nin sevilen dijital platformu BluTV’nin özel yapımı ‘Yarım Kalan Aşklar’ konusu ve oyuncu kadrosuyla şimdiden merakla bekleniyor. Başrollerinde yer alan Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz’in yanı sıra Cem Davran, Ezel Akay, Esra Ruşan, Nazlı Bulum, Cihat Süvarioğlu ve Gizem Ünsal gibi önemli isimlerin yer aldığı dizinin ilk tanıtımı hikayenin gizemini koruyor. Diziye konuk olan ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş’ın da yer aldığı tanıtımda izleyici, Burak Deniz’in canlandırdığı ‘Kadir’ karakterinin içine düştüğü garip anlara tanık oluyor.

Umur Turagay’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur’un senaristliğini üstlendiği ‘Yarım Kalan Aşklar’, Türkiye’de bugüne kadar eşi benzeri görülmemiş hikayesi, aşk ve aksiyon dolu sahneleri ile; yeni bir hayatta, yeni bir bedende, yarıda kalmış bir aşkın zorlu sınavını anlatacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler