SON DAKİKA
3 Ekim 2022 19:04

SON HABERLER

Bizim Hikaye’nin Rahmet’i Yağızcan Konyalı, sürpriz bir diziyle ekranlara dönüyor!

Televizyongazetesi/Detay – Bizim Hikaye dizisinde oynadığı Rahmet karakteriyle dikkatleri çeken Yağızcan Konyalı, yeni sezonda bir başka diziyle ekrana dönecek.

Hazal Kaya ve Burak Deniz’in başrolünde oynadığı Fox TV’nin Bizim Hikaye dizisi, sezon sonunda final yaparak ekrana veda etmişti.

Yağızcan Konyalı, dizideki başarılı performansıyla son dönemin dikkat çeken genç oyuncuları arasına girmeyi başardı.

Yeni sezonda ise Show TV’nin iddialı dizisi Aşk Ağlatır’ın kadrosuna katıldı.

MF Yapım imzalı dizide başrolleri Deniz Can Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan oynuyor.

Dizide, taşradan İstanbul’a göç etmiş ve tek başına ayakta kalmaya çalışan gençlerin; vicdan ve aşkları arasında kalarak yaşadıkları çatışmanın hikayesi anlatılıyor.

Yağızcan Konyalı, Aşk Ağlatır dizisinde Rüzgar karakterini oynayacak.

Diziyle ilgili ayrıntılar: 

Deniz Can Aktaş yeni dizide 20 yaşında, çalışmak için İstanbul’a gelmek zorunda kalan, hayatın zorluklarıyla kavrulmuş buna rağmen derinde bir yerde bir gün her şeyi değiştirebileceğini, şansın ona da gülebileceğini düşünen umut dolu “Yusuf” karakterini canlandırırken Hafsanur Sancaktutan, çevresinin bütün baskısına rağmen içindeki yaşama sevincini korumayı başarmış, iyilik dolu “Ada” karakterine hayat vermeye hazırlanıyor.

Hayat dört bir yandan Ada ve Yusuf’un aralarına beton duvarlar gibi girerken aşk da beton çatlaklarında yeşeren çiçekler gibi yine de boy vermeye devam edecek.

Yönetmen koltuğuna Gökçen Usta’nın oturduğu, senaryosunu Yelda Erdoğan’ın uyarladığı Aşk Ağlatır yeni sezonda ekranda olacak.

Diziye yeni katılan bir başka isim ise ilk oyunculuk denemesini Cennet’in Gözyaşları dizisinde yapan Oktay Çubuk oldu. Genç oyuncu dizide Fırat karakterini oynayacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler