SON DAKİKA
24 Mayıs 2019 16:07

SON HABERLER

Black Mirror 5. Sezon fragmanı yayınlandı! Haziran’da geliyor!

Geleceğin böyle olacağını tahmin edebilmemiz gerekirdi. Black Mirror, gelecek hakkında üç yeni hikâye ile 5 Haziran’da geri dönüyor.

Dünyaca ünlü dizinin bir süredir yeni sezon tarihi merakla bekleniyordu. Netflix’in yayınladığı fragmanla birlikte Haziran ayında gelecek yeni sezon büyük merak uyandırdı.

Bu arada Black Mirror’ın sürpriz interaktif bölümü “Bandersnatch”, 5. sezonla ilgili soru işaretlerinin doğmasına neden olmuştu.

Dizinin yaratıcı Charle Brooker, The New York Times’a verdiği röportajda “5. sezonda, distopik ve negatif olanlar yerine daha optimist bölümler ve hikayeler üzerinde çalışıyoruz. Diziyi bizim için ilginç kılmaya devam etmek istiyoruz” diyerek yeni sezonda hikayelerin karanlık tarafının törpüleneceğini duyurmuş oldu.

Merakla beklenen Black Mirror beşinci sezonu, 5 Haziran’da geri dönüyor. Dizinin yaratıcısı Charlie Brooker ve baş yapımcı Annabel Jones önderliğinde çekilen üç yeni bölümde karşımıza çıkan isimler, Anthony Mackie, Miley Cyrus, Yahya Abdul-Mateen II, Topher Grace, Damson Idris, Andrew Scott, Nicole Beharie, Pom Klementieff, Angourie Rice, Madison Davenport ve Ludi Lin olacak.

Black Mirror Hakkında

Black Mirror, modern dünyaya karşı toplu huzursuzluğumuzu ele alırken, her bir bağımsız bölüm modern teknoloji paranoyasına değinen iğneleyici ve sürükleyici hikayeler anlatıyor. Teknoloji tüm hayatımızı değiştirdi; her evdeki, her masadaki, her eldeki plazma ekranlar, monitörler, akıllı telefonlar 21. yüzyıldaki varlığımızı bize geri yansıtan birer karanlık aynaya dönüştüler. Dizi Charlie Brooker tarafından yaratıldı ve yazıldı, dizinin baş yapımcılığını ise Brooker ve Annabel Jones üstlendi.

 

İlgili Haberler