SON DAKİKA
25 Mart 2019 01:15

SON HABERLER

Böyle kaza görülmedi! – Koca Koca Yalanlar 11. Bölüm

Koca Koca Yalanlar 11. Bölümde Müjgan ile Ahmet, evlilik yıl dönümleri için buluştukları sırada hiç beklenmedik bir olay yaşanıyor! Videodan detayları izleyebilirsiniz.

Ahmet, ayrıldığı eşi Müjgan’ın kıymetini anlamıştır. Sude ile yapayacağını fark eden Ahmet, Abant’a gidecekleri sırada onu benzin istasyonunda bırakıp oradan kaçar. Müjgan ile herkesten gizledikleri buluşma yerine giden Ahmet, karşısında eski karısını bulur. İkili birbirlerine kavuşmanın mutluluğunu yaşarken, yoldan geçen araç çarpar. Hastaneye kaldırılan Müjgan ile Ahmet, birlikte olmalarının mutluluğunu yaşasa da Müjgan’ın annesi buna kolay kolay izin vermeyecektir.

Üç çocuk annesi olan Müjgan kocası Ahmet ile birlikte sakin ve düzenli bir hayat yaşamaktadır. Mali müşavir olan Ahmet sabah sekiz, akşam beş çalışan iyi bir aile babasıdır. 17 yıl aynı yastığa baş koyan Müjgan ile Ahmet’in evliliği, Ahmet’in genç ve güzel bir kız olan Sude ile karşılaşmasıyla çatırdamaya başlar. Müjgan başlangıçta kocasının kendisini aldattığına ihtimal vermez. Ancak kocasının da her geçen gün değiştiği gözünden kaçmamaktadır. Sude genç, güzel, hırslı ve zengin bir koca üzerinden istediği yaşama kavuşmak isteyen bir kadındır. Müjgan, yakın arkadaşları Nilgün ve Canan’ın desteğini alarak çetin bir mücadeleye girer. Üç kadın aşk, sadakat ve evlilikleri üzerinden hayatlarını sorgularken, o güne kadar farkına varmadıkları bütün gerçeklerle yüzleşirler.

Yapım: Limon Film Yapımcı: Hayri Aslan Yönetmenler: Osman Taşçı – Burcu Alptekin Görüntü Yönetmeni: Erhan Ergün Senarist: Gül Abus Semerci Uygulayıcı Yapımcı: Salih Fahlioğulları Müzik: Güldiyar Tanrıdağlı Oyuncular: Hakan Yılmaz (Ahmet), Evrim Alasya (Müjgan), Selen Uçer (Nilgün), Pelin Öztekin (Canan), Ferdi Sancar (Şahin), Rüzgar Aksoy (Osman), Tuğçe Karabacak (Sude), Sertan Erkaçan (Alp), Sacide Taşener (Hatice), Selen Domaç (Refika), Doğa Zeynep Doğuşlu (Ilgaz), Tolga Ortancıl (Fırat), Elif Dilara Güneş (Pınar), Bartu Mutlu (Umut), Berke Mutlu (Aliş), Müge Bayramoğlu (Ayşe), Beril Özcan (Rüya), Deniz Kılıç (Orhan), Furkan Bay (Emin)

İlgili Haberler