SON DAKİKA
27 Kasım 2022 22:03

SON HABERLER

Gonca Vuslateri’nın kıyafeti sosyal medyaya damga vurdu!..

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Sinema ve televizyon dünyasının yetenekli oyuncuları arasında yer alan Gonca Vuslateri, çok uzun zamandır herhangi bir dizi projesinde yer almıyor.

En son Show TV’de yayınlanan Tehlikeli Karım dizisiyle ekranlara gelen oyuncu, hayranlarıyla sosyal medya paylaşımları vasıtasıyla hasret gideriyor.

Oyuncunun son instagram paylaşımında giydiği kıyafet sosyal medyaya damga vurdu. Moda tasarımcısı arkadaşı Tanju Babacan’ı ziyaret eden Gonca Vuslateri, kıyafet tasarım atölyesinde poz verdi.

Fotoğrafın altına, “Hayatınızda @tanjubabacan gibi kırmızı bir melek varsa onun mekanında kahve hüpletme kostümünüz tam da böyle olmalı. Doğruya doğru” notunu düşen Gonca Vuslateri’nin hayranları kostümü çok beğendi.

Oyuncunun takipçileri tarafından paylaşımın altına, “Yine aykırılığın cesurluğun dibisin” ve “Kadın, hayat, özgürlük” gibi yorumlar yapıldı.

Gonca Vuslateri yakında sinema salonunda hayranlarıyla buluşacak.  Vuslateri’nin Gürgen Öz ile başrolünü paylaştığı ve çekimleri geçtiğimiz yıl yapılan komedi filmi Her Şey Dahil 9 Aralık’ta vizyona girecek.

Danimarka’daki kriyo bankasında farklı donörlerden dünyaya gelmiş bekar evinde geçinen üç kardeş Faruk, Ayhan ve Kasım’ın hikayesinin anlatıldığı filmde ikiliye Hakan Bilgin,  Tuncay Beyazıt ve Aslı Bankoğlu eşlik ediyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler