Ana sayfa Dizi Fragmanları Yalı Çapkını dizisinde reytingler çıldırınca, senaristler de hikayenin ateşini yükseltti!

Yalı Çapkını dizisinde reytingler çıldırınca, senaristler de hikayenin ateşini yükseltti!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Reyting rekortmeni Yalı Çapkını dizisinde Seyran ile Suna yüzleşecek, ortalık fena karışacak! Yalı Çapkını dizisi Star TV’nin bile beklemediği kadar başarılı sonuçlar elde ediyor. Reytingleri ile çift haneli oranları yakalayan dizi, sosyal medyada da her gün binlerce paylaşım yapılan bir proje olarak öne çıkıyor. Dijital platformlarda da diziye gösterilen ilgi katlanarak artıyor. Özellikle youtube ortamında dizinin fragmanları, bölümleri ve yayınlanan sahnelerin izlenme oranları milyonları aşıyor…

Her bölümü ile milyonlarca izleyiciyi Star TV ekranına çeken Yalı Çapkını dizisi, kısa sürede o kadar büyük başarı kazandı ki, bir rüya gibi reytingler elde edildi. Bu muhteşem ortamın ne kadar süreceğini kimse bilmiyor ama senaristler hikayeyi güçlü tutmak için ellerinden geleni yapıyor.

Yalı Çapkını dizisinde reytingler çıldırınca, senaristler de hikayenin ateşini yükseltti! 7

Yalı Çapkını dizisinin 8. yeni bölümüne de Suna ile Seyran yüzleşmesi renk katacak. Afra Saraçoğlu’nun Seyran karakterinde çok başarılı olması, karakterin ruhunu izleyiciye yansıtması da dizinin bu kadar iyi reytingler elde etmesinin önemli nedenlerinden birisi oldu. Tabii ke de Ferit karakterinde Mert Ramazan Demir de yine bu dizi sayesinde kariyer patlaması yaşadı.

Yeni bölümde heyecanı artıran senaristler, Seyran karakterini yine hem hüzünlü hem de mücadeleci bir şekilde gösterecek. Suna ile Seyran yüzleşiyor ve işte sekizinci bölümde yaşanacaklarla ilgili diğer detaylar:

Ferit gece Suna’nın kendisini öptüğünü Seyran’a söyleyince Seyran çok sinirlenir ve Ferit suçsuz olduğunu söylese de ona inanmaz ve onu suçlar. Seyran; annesinin hasta olduğunu öğrenince soluğu onun yanında alır ve gece annesinin yanında kalır. Ferit ise durumdan istifade Pelin ile dışarı çıkar. Seyran, Suna’ya Ferit’i öpmesiyle ilgili hesap sorarken olan biteni duyan Kazım deliye döner ve Suna için yeni planını uygulamaya koyar.

Hikayesi Gülseren Budayıcıoğlu’na ait olan Yalı Çapkını dizisinin kadrosunda Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor başrolü paylaşıyor. Ayrıca; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat gibi önemli isimler de hikayeye güç katıyor.

“ Yalı Çapkını”, yeni bölümüyle 11 Kasım Cuma günü Star’da yayınlanacak!