SON DAKİKA
20 Mayıs 2019 05:22

SON HABERLER

Bu nasıl iş? Deniz’i nasıl buldu? Avlu dizisinde kafaları karıştıran gelişme!

Televizyongazetesi/Analiz
Star TV’de yarın akşam 23. bölümü yayınlanacak olan Avlu dizisinde herkesi şaşırtacak yeni gelişmeler var

Başrollerinde Demet Evgar, Ceren Moray ve Nursel Köse’nin oynadıkları dizinin yeni bölümünden 3. tanıtım da ekrana geldi.

Deniz, geçtiğimiz bölümün sonunda chip’i ararken Kadir tarafından bıçaklanmış ve kızının mezarı üstünde kanlar içinde kalmıştı.

Dizinin yeni bölüm 1. tanıtımında Kudret’e gelen bir telefonla Deniz’in öldüğü söylenmişti ancak durum sanıldığı gibi olmayacak.

Deniz, bir şekilde kurtuluyor ama nasıl? Elindeki kazma kürekle bir yeri kazmaya çalışıyor. Deniz toprağın içinde ne arıyor? Neden kazıyor?

Murat Deniz’in peşinde. Deniz her yerde aranırken ekrana gelen tanıtımdaki görüntüde Zerrin’in polisi arayıp Deniz’in adresini verdiği ve o sırada Murat, Zerrin ve Deniz’in aynı evde oldukları görülüyor.

Şaşkına uğratan bu kaçışın ardında ne var? Zerrin ve Murat onu nasıl buldu? Şimdi bu sorular izleyicinin kafasını kurcalıyor.

Hayli karmaşık durumların yaşanacağı anlaşılan dizide, Azra ve Kudret arasında da bir çekişme yaşanacak.

İşte 23. bölüm 2. tanıtımı:

YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Deniz’in elindeki büyük koz ne?

Deniz’in uzun zamandır sabırla beklediği gün gelmiş, kızının intikamını ne pahasına olursa olsun almıştır. Fakat şimdi herkes peşindedir ve zaman hızla aleyhine işlemektedir. Deniz’in önünde yapması gereken bir seçim ve halledilecek son bir şey daha vardır. Üstelik bu kez kendi için değil… Bu sırada içeride Kudret ve Azra birbirlerini mahvetmek için her an fırsat kollamaktadır. Zerrin, onları durdurmak ve üstü kapatılamaz bir olay yaşanmasını engellemek zorundadır. Ancak Deniz’in elindeki koz onu her şeyden önce kendini kurtarmaya mecbur bırakacaktır…

İlgili Haberler