SON DAKİKA
26 Haziran 2019 01:25

SON HABERLER

Bu nasıl sezon finali? Kardeş Çocukları dizisinde iki başrol de ölecek mi?

Televizyongazetesi/Detay – Star TV’de 26 Mayıs Pazar akşamı sezon finali yayınlanacak olan Kardeş Çocukları dizisinin 17. bölüm 2. tanıtımı büyük şoka uğrattı!

Başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu ve Afra Saraçoğlu’nun oynadıkları dizide Ümran, her şeyi anlattığı bir mektup yazarak Yıldırım’a veriyor ve bavulunu alıp gidiyor.

Yıldırım şaşkınlıkla Ümran’ın arkasından bakakalırken, daha mektubu okumaya fırsat bulamadan bir araçtan ateş ediliyor.

Yıldırım, arkasında duran ve oğlu sandığı Savaş’ı korumak için önüne geçiyor ve kurşunların hedefi oluyor.

Kanlar içinde yere yığılan Yıldırım’dan geriye yerdeki okunmamış mektup kalıyor.

Bu arada Umay’ın da yerde gözleri açık bir şekilde yattığı ve başında duran Reşat’ın telefonda “Karımı öldürdüm” sözleri duyuluyor.

Kardeş Çocukları dizisi, sürpriz bir sonla sezon arası verecek. Yeni sezonda Yıldırım’ı oynayan Mehmet Aslantuğ ve Umay’ı oynayan Nur Fettahoğlu’nun diziden ayrılıp ayrılmayacakları bu sahneler ile merak konusu oldu.

Sezon finalini heyecanlı bir bölümle yapacak olan dizi, anlaşılan bu soruyla sezonu kapatmaya hazırlanıyor!

İşte Kardeş Çocukları 17. bölüm 2. tanıtımı:

YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Savaş’ı görüp, bir kez daha Umay’ın oyununa geldiğini anlayan Ümran çılgına döner. Yıldırım’ın gözünü açmaya çalışır fakat hiç ummadığı bir tepki alır. Hayat’ın da devreye girmesiyle birlikte Umay’ın oyunu tamamen raydan çıkar. Savaş’ın, Umay’ın tüm ikazlarına rağmen Hayat’la tanışması, Umay için de sürpriz olan bir süreci başlatır.

Kurduğu oyunda erken fire veren Umay, Ümran’ı kontrol altında tutmak için yeni bir hamle yaparken, Ümran’ın ilk kez Umay’ın bile hesaplayamadığı planları vardır. Umay ve Ümran arasında kartlar yeniden dağıtılırken, arka arkaya aldığı ağır yenilgilerle bozguna uğramış olan Reşat, bu kez başladığı işi bitirmeye kararlıdır.

Nasıl bir tehlike altında olduğundan habersiz olan Umay, yalanları ortaya çıkmasın diye daha önce hiç olmadığı kadar ileri giderken Ümran ise artık oyunu bozmaya hazırdır.

İlgili Haberler