Ana sayfa Dizi Haberleri Kadın dizisi sezon finalinde büyük şok! Bahar yine hastalanıyor!

Kadın dizisi sezon finalinde büyük şok! Bahar yine hastalanıyor!

tarafından zk zk

Televizyongazetesi/Detay – Fox TV’de yayınlanan Kadın dizisinin sezon finalinde izleyenleri bir şok bekliyor!

Başrollerinde Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’un oynadıkları dizi, 28 Mayıs Salı akşamı ekrana gelecek olan 64. bölümle sezon finali yapacak.

Dizinin yeni bölüm tanıtımında Sarp ve Bahar’ın kavga ettikleri görülüyor. Bahar, başına gelenlerden dolayı Sarp’ı suçluyor. Başına bir sürü felaket geldiğini söyleyen Bahar “Maalesef çocuklarımın babası sen oldun” diye konuşuyor.

Sarp ise Bahar’ın kendisine güvenmemesinden dolayı büyük bir üzüntü yaşıyor. Arkasında durmamakla, yaşadıkları aşkı ve hayatı unutmakla Bahar’ı suçluyor.

Sinirlerine hakim olamayan Sarp, Arif’e aşık olduğu için Bahar’ın bunları söylediğini haykırınca Bahar, Sarp’a saldırıyor. Enver Bahar’ı tutarken “Senden nefret ediyorum” sözleri Sarp’ı şoke ediyor.

Kadın dizisi sezon finalinde büyük şok! Bahar yine hastalanıyor! 7

Tanıtımın son sahnesinde ise Sarp, Doruk ve Nisan’ı okuldan almış gelirken Bahar da annesiyle birlikte onlara doğru yürüyor. Ancak Bahar bir anda yere yığılıyor.

Sarp ve çocuklar koşarak gelirken, olanları gören Arif de koşmaya başlıyor. Bahar yerde baygın bir şekilde yatarken Sarp başında onu uyandırmaya çalışıyor.

Bu sahne, Bahar’ın yeniden hastalandığı, eski hastalığının üzüntüden geri döndüğü şeklinde tahminlere neden olmakta.

Muhtemelen tanıtımdaki bu sahne, dizinin de sezon finalinin son sahnesi olacak ve neler olduğunu ancak gelecek sezon başında öğreneceğiz.

İşte Kadın 64. bölüm (sezon finali) tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Doruk’un sünnetine giderken gelen polislerle beraber büyük bir şoka giren Sarp, polislerin onu neden tutukladığını merak etmektedir. Babalarının polisler tarafından götürülmesine şahit olan Nisan ve Doruk’u ise bu olay derinden etkilemiştir. Ama yanlarında Arif’in olması da en büyük şanslarından biridir.

Sünnet hazırlıkları tam gaz devam ederken, Şirin yine ortalığı karıştıracak bir şey bulur ve yine fotoğraf meselesini açığa çıkarır. Pırıl ise bunun sonucunda Bahar’a her şeyi anlatmak zorunda kalır. Neye uğradığını şaşıran Bahar, artık Şirin’in kötülüklerinden bıkmış bir şekilde ondan hesap sorar. Ama Şirin bu tepki karşısında yine uslu durmayacaktır.

Ceyda ise beklemediği büyük bir sürpriz ile hayatının en mutlu anlarından birini yaşayacaktır.