Ana sayfa Dizi Haberleri Bu sezon çok başka geliyor! Payitaht Abdülhamid 55. bölümde neler olacak?

Bu sezon çok başka geliyor! Payitaht Abdülhamid 55. bölümde neler olacak?

tarafından zk zk
5 Ekim akşamı büyük sürprizlerle başlayacak olan TRT1’in Payitaht Abdülhamid dizisinin 55. bölümüne yeni karakterler damgasını vuracak!

TRT1 ekranlarında yayınlanan, Cuma akşamları seyircisini ekrana kilitleyen dönem dizisi Payitaht Abdülhamid, yeni sezondaki ilk bölümü yine çok konuşulacak gelişmeleri ekrana getirecek.

Payitaht Abdülhamid’in geçen sezon final bölümünde;
Gazi Osman Paşa ölmüş, V. Murat ortadan kaybolmuştu… Bidar yolda kendini bekleyen tehlikeden habersiz Saraydan ayrılmış, Parvus, Abdülhamid ve Hanedanın yok edilmesi için en büyük suikastı tertip etmişti.

Yapımcılığını ES Film’in üstlendiği, sevilen dizi Payitaht Abdülhamid’in yeni sezon 55. bölümünde neler olacak: Kim kazanacak? Kimin sonu gelecek? Abdülhamid bu büyük tertip karşısında ne yapacak? İzleyeceğiz.

“PAYİTAHT ABDÜLHAMİD” YENİ SEZON 55. BÖLÜM ÖZETİ

Sarayda, yaşanan son vahim hadisenin yaraları sarılmaya çalışılmakta, Fehim Paşa’nın ölümünün yası tutulmaktadır… Abdülhamid, Parvus’un İngiltere’de zindana atılmasını sağlamıştır. Şimdi de bu planın ortağı Crowly, Mısır’da saklandığı yerde bulunup cezalandırılacaktır. Abdülhamid, bu amaçla Payitaht’ta adı efsane olmuş, sıra dışı bir hafiyesini görevlendirir: Halil Halid!

Bidar Sultan, başına gelenlerin etkisinden bir türlü sıyrılamaz. Üstelik kaza gününe dair hatırladığı şeylere kimseyi inandıramamaktadır… Seniha Sultan ise Handan’ın büyük sırrını öğrenir. Naime, sarayda yeni görevlendirilecek Zeynep hemşireden, onu dehşete düşürecek bir istekte bulunur. Haremde büyük fırtınalar kopmak üzeredir…
Halil Halid ona kurulan büyük tuzağa rağmen, görevini başarmaya çalışırken, aynı anda Mısır’da yapılan büyük toplantıda kimler Osmanlı’nın kaderini çizmeye çalışmaktadır? Abdülhamid bu büyük tertip karşısında ne yapacaktır?

Es filmin yapımcılığını üstlendiği Payitaht Abdülhamid’in oyuncu kadrosunda; Bülent İnal, Özlem Conker, Bahadır Yenişehirlioğlu, Selen Öztürk, Hakan Boyav, Can Sipahi, İlker Kızmaz, Kaan Turgut, Duygu Gürcan ve Emel Dede, Gürkan Uygun, Sedef Avcı, Güven Kıraç, Hakan Yufkacıgil, Başak Daşman, Suavi Eren, Berke Üzrek ve Alay Cihan yer alıyor.