SON DAKİKA
20 Temmuz 2019 12:53

SON HABERLER

Burak Sergen’den ‘vay be!” dedirten buluşma! Eski eş, yeni sevgili bir arada…

Ünlü oyuncu Burak Sergen, geçtiğimiz Nisan ayında eşi Işıl Ulutürk’ten boşanmıştı.

Sergen, bu ayrılığın ardından Nihan Ünsal ile birlikte olmaya başlamıştı.

Sergen’in kendisinden 28 yaş küçük nişanlısı Nihan Ünsal ile eski eşi Işıl Ulutürk’ün aynı masada bir araya gelmeleri şaşırttı.

Posta gazetesinin haberine göre olay şöyle gelişti:

19 yıllık evliliklerini geçen yıl noktalayan Işıl Sergen-Burak Sergen, bugün Etiler’de bir araya geldi. Burak Sergen, buluşmaya nişanlısı Nihan Ünsal’la gelirken Işıl Sergen’e yeni sevgilisi eşlik etti.

Işıl Sergen-Burak Sergen çifti bir yıl önce sürpriz bir kararla boşanmıştı. Anlaşmalı olarak evliliklerini bitiren çift haberi böyle duyurmuştu:

”Hepinizin bildiği gibi 19 yıllık evliliğimizi iki ay önce tamamlamış bulunuyoruz. Sizlerle ve oğlumuz Cansın’ımızla bu haberi paylaşmak için okulların kapanmasını bekliyorduk ki cuma günü basın bu haberi sizlerle paylaştı. Biz de bu süreci hızlandırmak zorunda kaldık. Bilin ki 19 yılımızın sonunda biz yine yan yana, omuz omuza bir aile olarak, anne baba olarak yürüyeceğiz . Ayrılığımızda kesinlikle üçüncü şahıslar ya da kırıcı başka sebepler aranmamasını çocuğumuzun sağlığını dikkate alarak rica ederiz. Sebebimiz ise çözemediğimiz kişisel anlaşmazlıklardır. Yorum ve haber yaparken göstereceğiniz ve gösterdiğiniz hassasiyet için şimdiden teşekkür ederiz…”

Burak Sergen, bir ay önce önce de kendisinden 25 yaş küçük sevgilisi spiker Nihan Ünsal’la nişanlandı.

IŞIL ULUTÜRK VE SEVGİLİSİ

İlgili Haberler