SON DAKİKA
26 Mart 2019 10:57

SON HABERLER

Burcu Esmersoy doğum gününde takipçilerine sürpriz yaptı!

Youtube kanalından takipçilerine farklı videolar paylaşan Burcu Esmersoy, bu sefer doğum gününde 10 kişiye Prag tatili verdi. 2 Ekim 1976 doğumlu olan Esmersoy “Bugün benim doğum günüm. O yüzden perşembeyi bekleyemeden geldi video” diyen Esmersoy 10 talihli hayranını Prag’a gönderiyor.

Videodan Burcu Esmersoy’un açıklamalarını izleyebilirsiniz.

Esmersoy, videosunu şu notla paylaştı:

“ifebox’la Prag tatiline çıkmayı siz de istiyorsunuz biliyorum. Bu muhteşem tatil için yapmanız gerekenler çok basit! Hemen lifebox’ı telefonunuza indirip kayıt olun, yüz ve nesne tanıma, rehber yedekleme, fotoğraflarınızdan video oluşturma ve arşivinizi aktarma özelliklerini kullanın, Prag tatili kazanma şansını yakalayın. Üstelik ne kadar çok özellik kullanırsanız, şansınız o kadar artıyor!Burcu Esmersoy’un YouTube kanalında birbirinden eğlenceli videolar var.”

BURCU ESMERSOY KİMDİR?

Tam adı Kamile Burcu Esmersoy olan Burcu Esmersoy, 2 Ekim 1976 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen Çerkes kökenli olan Esmersoy’un ailesi boşandığı için ablası ile birlikte babaannesi tarafından büyütülmüştür. Beşiktaş Lisesi‘ni bitirmesinin ardından İstanbul Üniversitesi‘ne giren Esmersoy, bu okulda Turizm İşletmeciliği okudu ve bu bölümden mezun olmasının ardından New York Üniversitesi‘nden Hospitality, Tourism and Sports Management eğitimi aldı.

1997’de katıldığı Miss Turkey güzellik yarışmasında 4. oldu. Ardından 1997 yılında, Miss İnternational yarışmasına katılan Esmersoy, ülkemizi bu yarışmada Japonya‘da temsil etmiş ve de Dostluk Güzeli ünvanını kazanmıştı. Medya dünyasına Hıncal Uluç’un sekreteri olarak girdi. Birkaç klip oyunculuğu yaptı. Daha sonra; Bir süre Kanal D’de çocuk programları sunan ve de Dialog Spikerlik ve Sunuculuk Okulu’ndan dereceyle mezun olan Esmersoy, 2000 yılında CNN Türk’ün spor departmanına girdi ve de 2005 yılına kadar burada dış haber editörü, spor spikeri ve muhabir olarak görev yaptı.

İlgili Haberler