Ana sayfa Dizi Haberleri Çağatay Ulusoy hayranlarını heyecanlandıran 2 önemli gelişme!

Çağatay Ulusoy hayranlarını heyecanlandıran 2 önemli gelişme!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Çağatay Ulusoy, yeni dizi Barbaros için bambaşka birisine döndü! Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy hayranları iki konuda çok heyecanlı… Hakan Muhafız dizisinin final sezonu 9 Temmuz’da Netflix’te yayınlanacak. Merak ve heyecanla beklenen final sezonuna az bir zaman kaldı.

Ünlü oyuncunun hayranlarını heyecanlandıran bir diğer gelişme ise, TRT1 için çekilecek olan Barbaros isimli dizi oldu. Dizide Barbaros Hayreddin Paşa’nın kardeşi Ourç Reis karakterine hayat verecek olan Çağatay Ulusoy’un imajı değişti. Saçlarını, sakallarını, bıyıklarını uzatan ünlü oyuncu bambaşka birisine döndü.

Çağatay Ulusoy hayranlarını heyecanlandıran 2 önemli gelişme! 8

Çağatay Ulusoy’un kilo aldığı da görüldü. Sosyal medyada yapılan yorumlarda ise oyuncunun yeni imajının beğenildiği gözlendi.

Magazin Burada’nın Bodrum’da görüntülediği ünlü oyuncu yalnız değildi. Sevgilisi Duygu Sarışın ile tatil yapan oyuncunun keyfi yerindeydi.

Çift bir hayli mutlu ve neşeli tatil yaparken, bir süre önce magazin gündemine gelen ayrıldıkları iddiası ise yalanlanmış oldu.

Çağatay Ulusoy hayranlarını heyecanlandıran 2 önemli gelişme! 9