SON DAKİKA
18 Ağustos 2019 05:40

SON HABERLER

Çağatay Ulusoy’dan sonra şimdi de Hande Erçel aynı mutluluğu yaşayacak!

TelevizyonGazetesi.com – Analiz / Çağatay Ulusoy, Netflix’in ilk orijinal Türk dizisi olarak öne çıkan Hakan Muhafız ile gönülleri kazandı. Sadece Türkiye’de değil The Protector ismiyle yurt dışında da Ulusoy’un tanınırlığına önemli bir katkı yapan dizi oldu.

Ulusoy’u ise en çok mutlu eden noktalardan birisi de 120 dakika çekilen televizyon yapımlarının aksine Hakan Muhafız’ın 40-60 dakika arasındaki formatıydı…

Ulusoy, bu formatın oyuncu için ne kadar önemli ve motive edici olduğunu Variety dergisindeki sözleriyle anlatmakta.

“Karaktere tam anlamıyla odaklanıp, enerjimi verebiliyorum. Beni daha yaratıcı yapıyor” diye konuşan Çağatay Ulusoy, dizinin bölümlerinin kısa olmasının kendisine olumlu yansıdığını belirtti.

Ulusoy, “Çoğu TV dizilerine göre insani şartlarda çalışıyoruz” diye konuştu.

HANDE ERÇEL DE AYNI KEYFİ YAŞAYACAK!

TRT1 ekranında izleyicilerle 1. sezonuyla buluşan Halka dizisi devam mı edecek yoksa final yaparak bitecek mi diye soru işaretleri oluşmuştu. TRT1 son ana kadar renk vermedi ama biraz da sosyal medya baskısı ile Halka dizisini 2. sezona da taşımaya karar verdi.

Ancak ikinci sezonda önemli değişimler bekleniyor. Bu değişimin ilk detaylarını vermek de Hande Erçel’e düştü… Başarılı oyuncu yeni sezonda da dizide yer alacağını ama 60 dakikalık bölümler olacağını geçtiğimiz gün açıkladı.

Çağatay Ulusoy’un kısa formatların oyuncu üzerindeki olumlu etkilerini anlattığı mesajı ortada.

Hande Erçel de 60 dakikaya inmesini mutlulukla ve keyifle anlattı.

Çağatay Ulusoy’dan sonra Hande Erçel’in de 60 dakika mutluluğu yaşadığını söyleyebiliriz.

İlgili Haberler