Çağatay Ulusoy’un oynadığı, Netflix’in Hakan: Muhafız dizisinin ilk tanıtımı olay oldu!

01 Ekim 2018 Pazartesi, 17:14
Çağatay Ulusoy’un oynadığı, Netflix’in Hakan: Muhafız dizisinin ilk tanıtımı olay oldu!
Uzun süredir çekimleri devam eden Netflix’in ilk orjinal Türk dizisi Hakan: Muhafız adıyla ortaya çıktı!

The Protector dizisi, Türkçe ismiyle Hakan: Muhafız’dan ilk tanıtım yayınlandı.

Uzun süredir hazırlıkları devam eden ve herkesin merakla beklediği diziden gelen tanıtım, sosyal medyaya da bomba gibi düşt!

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş, Burçin Terzioğlu ve Saygın Soysal gibi önemli isimlerin yer aldığı dizi çok yakında Netflix Türkiye’de yayınlanacak.

Dizinin tanıtımı, sosyal medyada da büyük heyecan yarattı. İzleyenler, çok farklı ve fenomen olacak bir dizinin geldiği görüşünde.

Yapılan yorumlarda ekranda Çağatay Ulusoy’u izlemeyi özleyenler, hem ünlü oyuncunun dönüşünü sevinçle karşılarken, aynı zamanda tanıtımın da çok çarpıcı olduğu görüşlerini paylaşıyorlar.

HAKAN: MUHAFIZ’IN KONUSU:

Dizide sıradan ve genç Hakan’ın tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrenmesi ve yaşantısının bir anda altüst olarak epik bir maceraya adım atmasını izliyoruz. Geçmişle geleceğin, doğuyla batının buluştuğu 15 milyonluk İstanbul’da Hakan aslında hikayenin başında Kapalı Çarsı’daki bir esnaftan farksız herhangi bir genç.

Oysaki çok kısa zamanda doğduğu ve büyüdüğü şehrin gizemli güçlerin tehdidi altında olduğunu öğrenmesiyle onu çok başka bir dünya bekliyor olacak! Hakan kendisi için çizilmiş kaderine nasıl tepki verecek, kendisi ondan beklenen son muhafız olabilecek mi?

Dizinin kamera arkasında ise son yıllarda yıldızı parlayan yönetmen Can Evrenol ile birlikte Umut Aral, Gönenç Uyanık ve ödüllü görüntü yönetmeni Gökhan Tiryaki yer alıyor.

The Protector, Türkçe ismiyle Hakan: Muhafız’ın yapımcılığını Netflix adına O3 Medya kurucu ortağı Onur Güvenatam üstleniyor.

İşte Hakan: Muhafız’ın ilk tanıtımı:

Tanıtım filminde hızla geçen görüntülerden izleyici tam olarak seçemese de Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü ve Okan Yalabık’ı görüyoruz.

İşte ilk tanıtımdan gelen kareleri tek tek sizler için çıkardık:

ayça ayşin turan haberleri için

çağatay ulusoy haberleri için