SON DAKİKA
9 Ağustos 2022 07:37

SON HABERLER

Can ve Sanem ortak oldu! Erkenci Kuş 44. Bölüm

Star TV’de yayınlanan Erkenci Kuş dizisinin 44. bölümünde Can, Sanem’in şirketine ortak oldu.

Demet Özdemir ve Can Yaman’ın başrolünde oynadığı dizinin yeni bölümünde krem üreten Sanem, ekibi ile birlikte önce patenti olmadığı için şikayet edildi.

Daha sonra Can araya girerek durumu düzeltti. Sanem, Can’ın ortaklığını kabul ederken bir kutlama yemeği düzenlendi.

Yemek sonrasında herkes dağıldı. Sanem hamakta uyuya kalmıştı. Can, yanına geldiğinde boynundaki kolyede duran yüzüğü farketti.

İkilinin o romantik anlarını videodan izleyebilirsiniz…

Erkenci Kuş 44. Bölüm Özet:

Sanem ve Can teknedeler, sonsuz mavilikte yol alıyorlar. Sanem nereye gittiklerini bile bilmiyor; aslında Can’la beraber oldukları sürece nereye gittiklerinin bir önemi yok onun için, ama bunu söyleyebilecek cesareti de yok. Can belki de bir yıl sonra ilk kez Sanem’e gerçek duygularını anlatabilme fırsatını yakalıyor sonunda, ikili uzun bir zaman sonra ilk defa birbirine kalbini açıyor; aşk bir kez daha zamanı durduruyor…
Sanem’in Can’ın yanına gittiğini bilen Yiğit ise bunu hazmedemiyor, Sanem’i kaybetmemek için her şeyi yapmaya hazır. Yiğit’in planı ajansı karıştırıyor, tüm ekip hiç ummadıkları bir anda kendilerini gözaltında buluyor, yardımsa hiç beklemedikleri bir yerden geliyor.
Emre, karısı ve kendisi için yeni bir başlangıç yapmayı çok istiyor. Ne iş olsa yapmaya hazır; ancak iş bulmak kolay değil. Ama her şey çok değişti, Emre artık eski Emre değil, Leyla için ne gerekirse yapar.  Sanem ve Can için yeni bir devir başlıyor; artık ortak oldular. Peki ya aşk? Kalp çarpıntısı öyle birden bire boşlukta kaybolup gidebilir mi? Can Sanem’e bunu nasıl anlatacak?

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler