Ana sayfa Dizi Haberleri Can Yaman, Erkenci Kuş’a veda etti ama, Demet Özdemir detayı daha dikkat çekti!

Can Yaman, Erkenci Kuş’a veda etti ama, Demet Özdemir detayı daha dikkat çekti!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Can Yaman, adeta Erkenci Kuş dizisi sayesinde ününe ün kattı. Sadece ülkemizde değil, yurt dışında da ciddi bir hayran kitlesine seslenmekte…

Erkenci Kuş dizisi bugün 51. bölümüyle birlikte izleyicilere veda etti. Dizide Demet Özdemir ile birlikte müthiş bir uyum yakalayan Can Yaman, kariyerinin zirvesine çıktı.

İşte böyle önemli bir rolden sonra Yaman’ın diziye ve rol arkadaşı Demet Özdemir’e vedası da bir hayli duygusal oldu.

Demet Özdemir ile Can Yaman’ın aşk yaşadığı iddialarının da magazin basınında yer aldığı bu ortamda Can Yaman’ın sözleri bir hayli etkileyici…

Özdemir ile müthiş bir kimya yakaladıklarına değinen Yaman’ın güzel oyuncunun aurasıyla setin enerjisini yükselttiğine yönelik övgü dolu ifadeleri önemli bir jest olarak kayıtlara geçti.

Paylaşımın 15 dakikada 120 binin üzerinde beğeni alması da önemli bir detaydı…

İşte noktasına, virgülüne veya emojisine dokunmadan Can Yaman’ın instagram’da paylaştığı mesajın tamamı:

ErkenciKuş sadece burada değil dünyanın birçok ülkesinde de ses getiren , katıldığı her oylamayı altüst edip “bela” olan:) , ödüllere doyamayan, çok özel, türünün en iyilerinden fenomen bir iş oldu.. Ekranlara bir daha gelir mi bilmem ama gelirse de bayaa bayaa bayaa zor gelecek kadar müthiş bir kimya yakaladığımız, birlikte her sahnede ekstra özverili oynadığımız, gerektiğinde bir sürü açığı beraber kapattığımız, aurasıyla setteki herkesin enerjisini yükseltip daha keyifli çalışmasını sağlayan ve esprileriyle sürekli güldüren, yolu inanılmaz açık olan partnerim @1demetozdemir e çok teşekkür ederim. Sette her ihtiyacımızla ilgilenmeye çalışan, işimizi kolaylaştıran set ve prodüksiyon çalışanlarına ( mesela Suat abiye, kahvemizi bir kere bile ihmal etmedi, sürekli suyumuzu getiren Veysel’e, yemek yer miyiz getirelim diye soran Onur’a, bir ihtiyacımız olduğunda koşturarak yerine getiren Ömer’e Engin’e Ercan’a), bir sürü dertle uğraşan ( set bitse de montaja giderek çalışmaya devam eden), masalsı bir dünya kuran yönetmenimiz Çağrı Bayrak, Aytaç Çiçek ve reji ekibine , harika iş çıkaran görüntü yönetmenimiz ve ışık şefimize ( tabi ekiplerine de ), bizim üzerimizde çok emeği olan kostüm, saç, makyaj hazırlık ekibimize ( çoğu zaman sette en iyi arkadaşlarımız onlar oldu), Can Divit’i özgün bir tarzla stil ikonu haline getirmekte büyük emeği olan stylingcim Aslı Parlak’a, diziye enerjisiyle ekstra performanslar koyan diğer oyuncu arkadaşlarıma( mesela Anıl Çelik’e, Ceycey’i hangimiz özlemeyeceğiz ki ? ), bizi bir araya getiren ve hep babacan davranan sürekli bizi arayan ve dinleyen yapımcımız Faruk Turgut’a çok teşekkür ederim.. Senaristlerimize , sanat ekibine, Ahsen hanıma, Ali abiye ve daha nicesine de tabii ki çok teşekkür ederim.. Erkenci Kuş’un çok uluslu, her yerden her yaştan başka türlü bir fan kitlesi oldu , bu kadar değişik yaşta farklı kültürdeki insan profiline hitap etmek inanılmaz bir şey , bize nasip olduğu için çok gururluyum, hepinizi çok seviyorum, bizi hiç yalnız bırakmayın.. Menajerlerim @cuneytsayil ve @ilkerbilgi yi unutmamak lazım ?? Birazdan son bölümümüz başlayacak, keyifle izlemenizi diliyorum..

Can Yaman, Erkenci Kuş'a veda etti ama, Demet Özdemir detayı daha dikkat çekti! 7