SON DAKİKA
4 Ağustos 2022 19:25

SON HABERLER

Can Yaman’ın İtalya’daki ilk dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı! Yine kaslar ön planda!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Uzunca bir süredir kariyerini İtalya’da sürdüren Can Yaman’ın bu ülkede çektiği ilk dizisinin yayınlanmasına çok az kaldı. Can Yaman hayranı İtalyanlarda heyecan büyük. Yayıncı kanal dizinin tanıtımlarını sürdürürken diziden ilk fragman nihayet geldi.

Can Yaman’ın başrolünde yer aldığı, Viola Come Il Mare dizisinin İtalya’daki yayın tarihi bir süre önce belli olmuştu. Bir yıldan aşkın bir süredir kariyerini İtalya’da sürdüren oyuncunun bu ülkede çektiği ilk dizi İtalya’nın en büyük kanallarından biri olan Canale 5’de 14 Eylül’de izleyici ile buluşacak.

Can Yaman’ın yarı Türk yarı İtalyan bir polis olan Francesco Demir’i canlandıracağı dizi ünlü oyuncunun ülkedeki hayranları tarafından büyük bir heyecanla beklenirken ilk tanıtım nihayet paylaşıldı. Bir plajda geçen tanıtımda ön planda yine Can Yaman’ın kasları vardı. Tanıtım İtalya’da büyük ilgi gördü.

Can Yaman dizide başrolü Francesca Chillemi ile paylaşıyor. Dizinin çekimleri geçtiğimiz Eylül ayında Roma ve Palermo’da gerçekleştirilmişti. İtalya’da çok büyük bir hayran kitlesine sahip olan Can Yaman’ın bu dizisi ülkede büyük bir heyecanla bekleniyor.

Ünlü oyuncu bir yıldan uzun süre önce İtalya’ya aslında Sandokan isimli dizide başrol oynamak üzere gitmişti. Ancak fantastik bir dizi olan Sandokan’ın çekimleri bir türlü başlayamamıştı. Çekimler defalarca ertelenince Can Yaman Viola Come Il Mare dizisinde rol almıştı.

Diziyi yayınlayacak Canale 5, birkaç hafta önce yaptığı açıklamada Viola Come Il Mare’nin, sezonun ilk dizisi olacağını belirtmişti. Dizide Francesco Demir isimli yarı İtalyan yarı Türk bir polisi canlandıran Can Yaman’ın hayat vereceği karakter şöyle tanımlanmıştı: “Francesco Demir büyüleyici ve baştan çıkarıcı bir adam, büyük bir araştırmacı yeteneği var ama insan ırkına inancı yok. İş yerinde sezgisel ama aynı zamanda dürtüsel ve kurallara uymayan bir karakter.”

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler