SON DAKİKA
17 Ağustos 2019 21:09

SON HABERLER

Canevim dizisi 5. bölümde Ceylan, Ömer’i terkediyor!

atv ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Özgür Çevik’in oynadıkları Canevim dizisi, dün akşam 4. bölümüyle ekrana geldi.

Heyecanlı gelişmelerin yaşandığı bölümde Ömer’in telefonundan gelen bir veda mesajı, Ceylan’ı çok üzdü. Taylan amacına ulaşmaya başlamıştır. Ömer de yaşanan zor olaylardan sıyrılmaya çalışırken Ceylan’a da bir türlü ulaşamaz.
Taylan ve Ceylan’ın geçirdikleri kaza herkesi çok sarsar.

Yeni bölüm tanıtımında ise Ceylan’ın elindeki fotoğrafı Ömer’e gösterip hesap sorduğu anlar dikkat çekiyor. Ceylan, yüzüğünü bırakıp nişanı atıyor.

Elvan ile ilgili yeni gelişmeler de 5. bölümde heyecanlı sahnelerin yaşanacağının habercisi.

İşte Canevim 5. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ömer’in telefonundan gelen veda mesajı Ceylan’ı perişan eder. Ömer’e bir türlü ulaşamaz. Ceylan, sevdiği adamın peşine düşerken, Taylan adım adım hedefine ilerlemenin keyfini sürer. Ömer ise içinde bulunduğu zorlu durumdan kurtulmaya ve Ceylan’a ulaşmaya çalışmaktadır.

Öte yandan Elvan’ın, Şevki’nin dükkanını yıkıp dökmesi aileyi yeni bir borç yükünün altına sokmuştur. Aile maddi sıkıntılarla boğuşurken, Ayşe’yle ilgili ortaya çıkan yeni bir durum hem hepsini çok üzer hem de Elvan ve Ayşe ilişkisine yeni bir duygusal boyut katar.

Müjgan ise Ayşe’nin ablasının kızı olduğunu yeni öğrenmiştir. Bu olayın iç yüzünü anlamak için sorular sormaya başlar.

İlgili Haberler