SON DAKİKA
17 Ağustos 2019 20:54

SON HABERLER

Keremcem hayranlarından Kimse Bilmez dizisine destek!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kimse Bilmez dizisi 3. bölümüyle bu akşam saat 20.00’de izleyicilerle atv ekranında buluşacak. Dizinin başrol oyuncularından Keremcem ve Engin Hepileri, instagram hesaplarından dizinin fragmanını yayınladı.

Uygar ile Ali’nin karşı karşıya geleceği bu bölüm yine izleyicileri ekran başına kilitleyecek.

Keremcem’in paylaştığı fragman 150 bine yakın izlendi. Yapılan yorumlarda ise izleyiciler diziyi keyifle takip ettiklerini belirten mesajlar paylaştı.

Bir takipçi, “Güzel bir ekip, iyi bir senaryo ve oyunculuk, zaten muhteşem başarılarınız daim olsun, bol reytingler sizinleyiz” mesajıyla oyuncuya destek oldu. Birçok takipçi de benzer mesajlar paylaştı.

İşte Kimse Bilmez 3. bölüm fragmanı:

Uygar’la Ali’yi bir de böyle görün istedik😉

KİMSE BİLMEZ 3. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ali, Sevda’nın evinden ayrılırken Köksal’la ilgili kafası karışmıştır. Köksal, Ali’yle yaşadığı karşılaşma sonucu derinden sarsılır ve sırrının öğrenildiği zannıyla derin bir korkuya kapılır. Sevda, Ali’yle birlikte zaman geçirmek için bahaneler üretirken yaklaşan tehlikeden habersizdir.

Uygar ve Amca korkunç bir plan hazırlamaktadır. Bu plan hem Ali’nin ölmesini sağlayacak, hem de Sevda’yı Ali’den nefret ettirecektir. Olan bitenin tam olarak farkında olmasa da Pilot da bu planın parçasıdır. Ali ise başına geleceklerden habersiz Sevda’nın borcunu ödeyerek onu Uygar’dan tamamen kurtarma uğraşındadır.

Sinan’ın Ali’nin mahallesinde uyuşturucu satması planın fitilini ateşler. Ali, Uygar’ın planına engel olabilecek midir? Pilot, abisini ölüme sürükleyecek midir? Sevda, ailesiyle sınandığı bu plan karşısında ne yapacaktır?

İlgili Haberler