SON DAKİKA
24 Ağustos 2019 13:59

SON HABERLER

Canevim dizisinde izleyici kazan kaldırdı, protesto dalgası büyüyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Canevim dizisinin 4. bölümü 24 Haziran Pazartesi yani bu akşam saat 20.00’de ekrana gelecek.

Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Özgür Çevik’in başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümü öncesinde sosyal medyada senaristlere isyan var.

Adeta kazan kaldıran bir kısım izleyici, 4. bölüm fragmanlarında Ceylan ile Ömer’in evliliğe gidişini gördükçe sinir olduklarını belirten yorumlarda bulunuyor.

Ceylan ile Taylan aşkının olmasını isteyen bu gruptaki izleyiciler Ömer – Ceylan aşkıyla ilgili sahnelere tahammül edemiyor.

“Canevim’i izlemek için sebep bulamıyorum. Taylan başrol olmalı, Ömer değil. #ceytay istiyoruz” diye mesaj yazan bir izleyici bu gruptakilerin de sözlerine tercüman olmuş durumda.

Sosyal medyada CeyTay etiketlerini sıklıkla görebilirsiniz. Bazı izleyiciler ise daha sert mesaj vermekte.

“CeyTay olmazsa izlemiyoruz” diyen izleyiciler hikayenin Ömer üzerine değil Taylan üzerine kurulması gerektiğinde ısrarcı.

Sosyal medyaya yansıyan sert tepkilerden birisi de şöyle:

“Seyircinin ilgilendiği tek karakteri yani Taylan’ı mahvettiniz. Taylan karakterinin acil değişmesi ve ceytay aşkının başlaması lazım. Yoksa izlemeyeceğiz.”

Bakalım yapımcı firma ve senaristler izleyicilerin bu talepleri karşısında ne kadar direnip kendi hikayelerini anlatabilecekler?

İşte 4. bölüm fragmanı:

İlgili Haberler