SON DAKİKA
16 Eylül 2019 16:35

SON HABERLER

Çarpışma final bölümünde ya üçü ölecek ya da Cansız! 24. bölüm fragmanı kafa karıştırdı!

Televizyongazetesi/Detay – Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Melisa Aslı Pamuk, Onur Saylak ve Alperen Duymaz’ın başrolünde oynadıkları Çarpışma dizisi, 24. bölümüyle ekrana veda ediyor.

Dizinin final bölümünden yayınlanan fragmanda Kadir’in Zeynep’i baygın bir şekilde arabadan çıkardığı görülüyor.

Bu arada Zeynep’in veda videosunu izleyen Kadir’in göz yaşlarına boğulurken, Veli’nin de öfkeden çıldırdığı tanıtımda Aylin’in de Cansız’ın elinde olduğu anlaşılıyor.

Kerem’in başına silah dayandığı ve annesinin telefonda duyduğu bir söz sonrası yere düştüğü sahnede, Kerem’in öldüğü algısını yaratmakta.

Çarpışma dizisinin final bölümü heyecanla bekleniyor. Herkesin hayatı tehlikede! Kimin ölüp kimin kaldığını ise 30 Mayıs Perşembe akşamı final bölümünde izleyeceğiz.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Kadir ve Zeynep el ele ölüme yürüyor!

Kadir’in tetiği çekmekte tereddüt ettiğini gören Veli, yaptığı kötülükleri bir bir hatırlatarak kendisini öldürmesi için Kadir’i kışkırtır. Bu sırada Zeynep için zaman gittikçe daralmakta ve geçen her bir saniye onu ölüme bir adım daha yaklaştırmaktadır. Kadir, kontrolünü tamamen kaybetmek üzeredir ki, son anda Zeynep’e ulaşabileceği bir yol açılır. Cansız, Zeynep’in yerini söylemese de, Kadir’i onun yanına götürmeyi kabul eder. Hızla yola çıkarlar ve Zeynep’in yanına gelirler. Cansız, imha edilmesi öylesine zor bir bomba düzeneği hazırlamıştır ki, Zeynep’ten sonra Kadir de Cansız’ın ölüm tuzağının içine düşer. Kadir ve Zeynep’in kurtulmaları artık tamamen şansa ve mucizelere bağlıdır. Veli, kaçma planları yapan Cansız’ı öldürmek için harekete geçer ve pusuya yatar. Beklediği fırsatı da yakalar ve Cansız’ın üzerine mermi yağdırır. Diğer yanda Cemre cezaevine gider ve Demir’le yüzleşir. Kerem, Cemre’nin yine en büyük destekçisidir. Veli, İstanbul’dan ayrılmaya karar verir ve şehirle vedalaşmaya başlar. Ancak hiç beklemediği bir anda, hiç beklemediği birinden bir mesaj alır. Kan akacak, canlar yanacak ve ölüm kapıyı bir kez daha çalacaktır.

İlgili Haberler