SON DAKİKA
20 Haziran 2019 16:41

SON HABERLER

Çarpışma’nın Veli Cevher’i için sosyal medyayı ayağa kaldırdılar! Çukur’a gel!

Televizyongazetesi/Detay – Show TV’de geçtiğimiz hafta 24. bölümüyle ekranlara veda eden Çarpışma dizisinden, fenomen bir karakter çıktı!

Her ne kadar dizinin başrol oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ olsa da onun oynadığı Kadir’in önüne, Onur Saylak’ın hayat verdiği Veli Cevher karakteri geçti.

Vatanım Sensin dizisinde ‘Tevfik’ karakteriyle büyük beğeni toplayan Onur Saylak, oyunculuğuyla karakteri çok konuşturmuştu.

Diziden ayrıldıktan sonra internette yayınlanan Şahsiyet isimli dizinin yönetmenliğini yapan Onur Saylak, daha sonra Çarpışma dizisinde Veli Cevher karakteriyle ortaya çıktı.

Dizinin ilk bölümlerinde hiç sevilmeyen ve fazla ön plana çıkmayan bir karakterdi Veli Cevher.

Ancak Onur Saylak, muhteşem oyunculuğuyla yine fenomen bir karaktere dönüştürdü Veli Cevher’i.

Kızı Aylin’i kaçırdığı Zeynep’e (Elçin Sangu) aşık olan Veli, ezeli düşmanı olarak gördüğü Kadir ile dizi boyunca çok uğraştı.

Hikayenin gidişatında Kadir ile Zeynep için işbirliği yapan ve Cansız’a karşı savaşan Veli, sonlara doğru dizinin sevilen bir ismi oldu.

Her ne kadar kirli işlere bulaşsa ve Kadir’i pek çok kez ölümle burun buruna getirse de dizinin ilerleyen bölümlerinde adeta bir fenomen oldu!

Onur Saylak’ın başarılı oyunculuğunda hayat bulan Veli karakteri, bir bölüm Çukur dizisine de girmişti.

Çarpışma bitti ama Onur Saylak’ın oynadığı Veli Cevher’in bitmesini izleyici istemiyor!

Saylak’ın, karakterine veda ettiği instagram paylaşımına izleyiciden yorum yağıyor.

Veli Cevher’in, Çukur dizisine girmesini isteyen izleyiciler, Onur Saylak’ın instagram hesabını mesaj yağmuruna tuttu.

Saylak’ın oyunculuğu öven ve çok beğenen takipçileri, “Çukur’a gelsin, Çukur’a gel lütfen, Veli Cevher rolünü Çukur’da istiyoruz” şeklinde pek çok yorum yapmaktalar.

Bu çağrılar üzerine yapım şirketinden bir sürpriz gelir mi merak konusu. Ancak dizinin takipçileri, “Muhteşem oyunculuk, Veli Cevher karakterine dizi yapılmalı” şeklinde yorumlar da yapıyorlar.

Karakterin Çarpışma dizisi ile son bulmasını istemeyen izleyiciler, onu ya Çukur dizisinde ya da Veli Cevher karakterine yazılacak yeni bir dizide görmek istiyor.

İşte Onur Saylak’ın o son paylaşımı:

Paşammmmmm!!!

İlgili Haberler