Ana sayfa Dizi Haberleri Çatı Katı Aşk dizisi beklenen reyting sıçramasını yaptı!

Çatı Katı Aşk dizisi beklenen reyting sıçramasını yaptı!

tarafından ker_def

“Çatı Katı Aşk” Perşembe’nin birincisi! Total ve ABC1’in en çok izleneni oldu… Kanal D’nin yapımını Mia Yapım, yapımcılığını ve proje tasarımını Banu Akdeniz’in üstlendiği yeni dizisi “Çatı Katı Aşk”, reytinglere damgasını vurdu. Geçen hafta ilk bölümü yayınlanan dizi, düşük reytingler elde etmişti ve herkesi de üzmüştü. İkinci bölümün nasıl sonuç alacağı merakla bekleniyordu.

Çatı Katı Aşk dizisi 3’lü reytinglerden 4’lü reytinglere yükselerek sıçrama gerçekleştirdi. Kanal D’nin dizisi 2 kategoride de birincilik elde etti.

Dizinin dün akşam (16 Temmuz) yayınlanan 2’nci bölümü, Tüm Kişiler’de yüzde 4.34 reyting ve yüzde 14.52 izlenme payı ile ABC1’de ise 4.14 reyting ve yüzde 14.43 izlenme payıyla reyting listesinde birinci sırada yer aldı. AB grubunda ise Fox Ana Haber’in ardından dizi ikinci sırada kendisine yer buldu.

Başrollerini Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı ve Nilay Deniz’in paylaştığı, sıcacık hikayesiyle izleyicinin gönlüne şimdiden taht kuran “Çatı Katı Aşk”, Perşembe’nin en çok izlenen yapımı oldu.
“Çatı Katı Aşk”, yeni bölümleri ile her Perşembe Kanal D’de…

İşte 16 Temmuz Perşembe gününün reytinglerde ilk 10 program listesi:

Çatı Katı Aşk dizisi beklenen reyting sıçramasını yaptı! 7