Ana sayfa Dizi Haberleri Cem Özer’in katıldığı Payitaht Abdülhamid’de değişim rüzgarı!

Cem Özer’in katıldığı Payitaht Abdülhamid’de değişim rüzgarı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay- TRT1 ekranlarında izleyicilerle Cuma akşamları buluşmakta olan Payitaht Abdülhamid dizisinin 112. bölümünden ilk fragman yayınlandı. Bülent İnal, Özlem Conker, Bahadır Yenişehirlioğlu, Hakan Boyav ve Gürkan Uygun gibi önemli isimler dizinin kadrosunda yer alıyor. Dizide bir değişim rüzgarı var. Senaryonun farklılaşmaya başlaması, bu değişimin izleyicileri mutlu etmesi, sosyal medyada dikkat çeken detaylar arasında.

Cem Özer’in Hector olarak katıldığı dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağının detayını videodan izleyebilirsiniz. Hector ile Abdülhamid arasında yaşanacaklar diziye renk katacak. Yeni düşman ve daha da zeki bir düşman ile karşılaşan Abdülhamid’in tepkileri merak ediliyor.

Payitaht Abdülhamid dizisinin sadık izleyici kitlesi her Cuma bölümleri heyecan ve merak ile bekliyor. Senaristlerin sergilediği performanstan memnun olan izleyici,çıtanın git gide yükseldiği düşüncesinde.

Son bölümleri ile sadık izleyicilerini heyecana ve aksiyona doyuran Payitaht Abdülhamid, böyle giderse 5.sezonu da bulacağa benziyor.