Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Cemal Hünal’ın yeni filmi Yanlış Anlama 2’nin vizyon tarihi belli oldu!..

Cemal Hünal’ın yeni filmi Yanlış Anlama 2’nin vizyon tarihi belli oldu!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 2017 yılında vizyona giren Yanlış Anlama adlı komedi filminin devamı niteliğindeki  Yanlış Anlama 2 filmi 30 Eylül’de vizyona girecek.

Başrolünde Cemal Hünal’ın yer aldığı yapım, JB productions imzalı. Azerbaycan Türkçesi ve Türkçe arasında yanlış anlaşılmalardan doğan aksaklıkları konu alan serinin ilk filmi Yanlış Anlama, 20 milyon izlenmeye ulaşmıştı. Komedi sevenlerden tam not alan filminin ikincisi Yanlış Anlama 2 vizyona girmek için gün sayıyor.

Cemal Hünal müjdeyi sosyal medya hesabından verdi. Filmin afişini instagram hesabından paylaşan oyuncu, filmin 30 Eylül’de vizyona gireceğini belirterek, “JB productions beğeninize sunar” notunu düştü.

Cemal Hünal'ın yeni filmi Yanlış Anlama 2'nin vizyon tarihi belli oldu!.. 41

Yönetmenliğini Aykut Taşkın’ın üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Cemal Hünal ile birlikte Yılmaz Gruda, M. Fatih Özkan ile İslam Mehreliyev, Ercan Resulov gibi Azerbaycan’nın en ünlü isimleri rol alıyor.

Yanlış Anlama  filminin konusu ise şöyle; Ceyhun, ününe fazlasıyla düşkün olan bir şeftir. O, çocukken onu yanına alıp, bildiği her şeyi öğreten Ahmet Usta ve onların yanından ayrılmayan Fazıl ile birlikte her şeye yeniden başlamak için Bakü’ye gider. Ahmet Usta, Bakü’de annesinden devraldığı restoranı işleten Aydan Şef’e annesinin tarifini bulmasına yardım ederken, Ceyhun da bu sırada Azerbaycan’ın lezzetlerini keşfeder ve macera dolu bir aşçılık yolculuğuna çıkar.