SON DAKİKA
26 Haziran 2019 01:04

SON HABERLER

Cemal öldü mü? Umay’dan çok şaşırtan hamle! Kardeş Çocukları 15. Bölüm Fragman

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kardeş Çocukları dizisinin 15. bölüm tanıtımı ekrana geldi.

Ümran, Umay ile birlikte Cemal’den kurtulmaya çalışırken onu vurdu. Tam Umay’ı vurmak üzereyken Cemal vurulup yere düşüyor.

Yeni bölüm tanıtımında heyecanı arttıran gelişmenin ardından, Umay, Ümran’ın bir daha cezaevine girmesine izin vermeyeceğini, onu koruyacağını söylüyor.

Her şey yoluna girmeye başlamışken Yıldırım, Umay’ın çocuğu aldırmadığını öğreniyor ve peşine düşüyor. Ümran’a kız mı erkek mi olduğunu soruyor.

Bu sırada Hayat, annesine gelen bir zarfı açıyor ve “Kocanı öldürdüğünü gördüm” yazan yazıyı bulunca çok şaşırıyor.

Kardeş Çocukları 15. bölüm tanıtımını videodan izleyebilirsiniz…

Kardeş Çocukları 14. Bölüm Özet:

Umay ve Yıldırım’ın görüntüleri, Karaylar’ın üzerinde patlayan bir bombaya dönüşürken, Ümran, Cemal’in yanında hayatının en uzun gecesini yaşar. Hayal ve Hayat, Volkan’ın vedasının şokunu yaşarken kendilerini bir anda evde kopan kıyametin ortasında bulur.

Bütün gece annesinden haber alamayan Hayat, Ümran’ı bulduğunda ise yeni bir kabusa uyanır. Umay, patlak veren krizi kendi yöntemleriyle fırsata çevirerek yönetirken, Yıldırım prestijinin değil, kendisinden saklanan gerçeklerin peşindedir. Doğmamış bebeğinin toprağını bulmaya razıyken eline geçen ipucunun peşine düşer.

Yıldırım’ın attığı adım onu bir anda büyük gerçekle yüz yüze bırakırken, Cemal ve Umay arasında yaşadığı esaretten yorgun düşen Ümran ise bu kez yaşadıklarına boyun eğmemeye kararlıdır. Cemal’i durdurmayı kafasına koyan Ümran’ın tehlikeli oyunu iki kız kardeşi can pazarına sürükler.

İlgili Haberler