SON DAKİKA
27 Haziran 2019 07:32

SON HABERLER

Cenazesi su kuyusunda bulunan Semira Arslan, yasak aşk kurbanı mı? Müge Anlı’da iddialar havada uçuştu!

ATV’de yayınlanan Müge Anlı İle Tatlı Sert programında Semira Arslan’ın ölümüyle ilgili detaylar dikkat çekti.

Evlerinin bahçesindeki su kuyusunda cesedi bulunan Semira Arsan cinayeti ile ilgili canlı yayında şok detaylara ortaya çıktı.

ATV ekranlarında hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında su kuyusunda cesedi bulunan Semira Arslan’ın katil zanlısı yada zanlıları aranıyor. Semira Arslan 31 Mayıs 2017 yılında Hatay’ın Altınözü ilçesinde kayıplara karışmış Şubat 2019 yılında ise su kuyusunda cesedi bulunmuştu. İbrahim Demir ile imam nikahlı birlikte yaşayan Semira’nın evli ve 3 çocuklu Selin Çelenk ile de ilişkisi olduğu ortaya çıkmıştı. Ailesininde onayladı bu yasak aşk canlı yayında herkesi şoke etti. Canlı yayına gelen babanın ve aile bireylerinin verdiği açıklamalar ise akıllardaki soru işaretlerini çoğalttı. Peki Semira Arslan’ı kim öldürdü? Semira yasak aşka kurban mı gitti?

Hatay’ın Altınözü ilçesinde 2017 yılında kaybolan ve 22 şubatta su kuyusunda cesedi bulunan Semira Arslan cinayetinin ayrıntıları tek tek ortaya çıkmaya başladı. Bütün bilgiler ve iddialar ise Semira’nın yasak aşk kurbanı olduğu yönünde. Selin Çelenk ise canlı yayına bağlanıp 3 çocuk babası olduğunu ve Semira ile yaşadığı yasak aşkı doğrulamıştı.

Canlı yayına katılan Semira’nın babası da yasak aşkı bildiğini söyleyerek “Birlikte iş yaptığımız için Selin bize gidip geliyordu. Selin bana kızını seviyorum dedi ama ben kesinlikle olmaz dedim. Birlikte çalıştığımız için kızımı sevdiği halde gelip gitmesine izin verdim. Ayrıca para konusunda bize çok yardımcı oluyordu Selin o yüzden yok diyemiyordum” açıklamalarını yaptı.

Paylaş Tweetle 310

22 Şubat 2019 tarihinde amcasının evinin yakınındaki su kuyusunda cesedi bulunan Semira’nın imam nikahlı eşi İbrahim Demir ise şu açıklamaları yaptı: “Evliliğimizin 10. gününde mesajı yakaladım. Annesi telefonunu bana getirdi Semira’nın ve artık telefon kullanmayacak dedi. O sırada telefon kilitlenmemişti mesaj geldi bende baktım. Mesajda ‘Bende Seni seviyorum. Bende seni unutmayacağım gibi…’ 7-8 tana mesaj vardı. Sonra telefonu Semira’ya götürdüm yere fırlattım yazıklar olsun sana dedim.”

Bir ara nışan atan Semira ve İbrahim tekrarda barıştırılmış zorla aynı gün imama nikahı yaptırılmıştı. İbrahim “Nikah yapılırken Selin’den haberim yoktu amca Abdulrezzak beyle konuşup tekrar aramızı düzeltip nikahı yaptık. Nikahta Semira’nın ise isteksiz olduğunu da fark ettim çok ağladı nikah sırasında.”

Semira Selin’in tüm resimlerini telefondan silmiş ancak bir tane arşivde kalmış. Ben araştırmalarım sonucunda gördüm fotoğrafı ve annesini uykudan uyandırdım. Annesi biliyormuş bana şok olmuş gibi yaptı. Ben bir kere görmüştüm orada Selin’i. Evlendikten 10 gün sonra öğrendim Selin’i. Semira vardiya gittiğim gün ayrılmak istiyorum dedi. Bende vardiyadan geleyim ne istiyorsan yaparız dedim.” açıklamalarını yaptı.

Programa ropörtaj veren akraba Sebahat Arsalan ” Semira annesi kaybolduğunda gelip bana Semira’nın kaybolduğunu söyledi. Bende Adile’nin evine gittim.Ayşe ağlamaya başladı ve ‘Semira’ın başına bir şey gelirse annem sorumlu’ dedi. Biz Selin ile gittiğini düşündük çünkü Selin hep orada.”

Yasak aşk kurbanı şüphesi ağır basan Semira’nın halası Emanet Arslan’ın programda söyledikleri ise kan dondurdu. Emanet hanım ” Biz kaybolduğu gün evdeydik akşam haberimiz oldu. Kız kaybolduktan sonra yengemi dışarıda gördüm. Her gün işe gidiyordun bu gün gitmemişsin dedim. Yengem dedi ki ; ‘Dün bana telefon geldi tanımadığım yabancı bir numara dediler ki çocuğu bırakıp işe gidiyorsun ama annesini nasıl aldık çocuğu da alırız’ demişler Semira’nın annesine”

Herkesin aklındaki soru ise çocuğunun babasından ayrılmak isteyen Semira acaba bu düşüncesini Selin’e anlatmış olabilir mi? Eğer boşanma olayından Selin’in haberi var ise acaba Selin’den de kendi eşini boşanmasını istemiş olabilir mi? Bu ve buna benzer sorular hala cevap arıyor.

Semira’nın annesi ve babasının da bu yasak aşkı bildiği halde bir şey yapmaması soru işaretlerini çoğalttı. İlk canlı yayında katılan Semra’nın annesi bir daha canlı yayında katılmama kararı aldı. Pazartesi günü canlı yayına gelen babada dün programa gelmedi. Programa gelen iddiaların ise ardı arkası kesilmiyor. Bu cinayeti kim işlediyse anne ve babanın haberi mi var mı? Semira kim yada kimler tarafından öldürüldü?

İlgili Haberler