SON DAKİKA
18 Haziran 2019 10:00

SON HABERLER

Ceyda Düvenci instagram’dan ürün tanıtımı yaptı, takipçileri çok kızdı: İçmiyorsun bile!

Şu sıralar Hanımefendi isimli oyunuyla Avrupa turnesine çıkan Ceyda Düvenci, Kanada’dan çektiği bir videoyu takipçileri ile instagram’dan paylaştı.

Ünlü oyuncu, önce oyunla ilgili bilgiler verdi ve hatta doğumgününe iki gün olmasına rağmen sahnede doğumgününü kutladıklarını anlattı.

Yemek yediği görülen Düvenci, önce çorba içtiğini, salata ve sebze dürüm yediğini anlattı. Sonra da bir ürünü alıp suyunun içine katarak reklamı da videosuna yedirmiş oldu!

Ceyda Düvenci’nin kullandığı ürünü kullanan kimi takipçileri, tadının çok acı olduğunu söylerken, ürünün propolis olduğu ve bağışıklık sistemini güçlendirici bir takviye olduğu anlaşıldı.

Televizyongazetesi/Detay

Bu arada Düvenci, içtiği suya çokça propolis damlattı ve videonun sonunda suyu içerken video bitti. Düvenci’nin duruşundan içmediğini düşünen takipçileri “Tadı o kadar acı ki içseydi şaşardım” şeklinde yorumlar yaptılar.

Bazı takipçilerinin de ünlü oyuncunun instagram sayfasından ürün reklamı yapmasına tepki verdikleri görüldü.

İşte o eleştirilerden bir kaçı:

-Herşeyi paraya çevirme derdinden bıktık artık içmediğin ürünün reklamını yapma bari

-sizi hep takip ediyorum fakat dikkatimi çekti reklamını yaptığınızı kendiniz bile icmediniz oysaki çok bezi kadın pedi reklamında kullanmadığım hiç bir şeyi tavsiye etmem demiştiniz buseferki olmadı size güvenen insanlara bunu yapmayın herşey para değil üstelik sizi Ceyda yapan biz sevenleriniz 😔

-Millet geçim derdinde soğan olmuş kaç para,bu ürünler anca zenginlere

-Hep reklam hep reklam

-bu kisilerin bu reklamlardan para kazanmasi da bizim yüzümüzden.ben bu ürünü tanıtım olmadan aldım daha önce eczacının tavsiyesiyle on damladan fazlası o kadar acilastiriyor ki zehir gibi oluyor yani o kadar çok atıp içmesi imkansız zaten

-Yalandan ıcıomıs gıbı yapmak

-İçmediniz içiyor gibi yaptınız

-Ya bırakın artık sürekli reklam yapmayı.Herkes reklam ve para derdinde.

İşte Ceyda Düvenci’nin o paylaşımı:

Kanada turnesinin son saatleri… 3 şehir 3 oyun bitti. 700 den fazla seyircimiz oldu. Çok mutluyum. 🧿 uçağa doğru gidiyoruz yavaştan… 2 gün İstanbul sonrası Hamburg ve Mannheim oyunlarımız var @hanimefendi2018 tüm hızıyla devam ederken yol arkadaşım @beeoariurunleri hep yanımda… takviye şart 😌

İlgili Haberler