SON DAKİKA
25 Mayıs 2019 15:51

SON HABERLER

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çifti kızları için yine Amerika yollarında!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Bülent Şakrak dün instagram paylaşımında Amerika yolculuğu için hazırlandıklarını belirtmiş ve mutlu aile pozlarını yayınlamıştı.

Ceyda Düvenci ise paylaşımıyla bu seyahatin detaylarını verdi. Kızı Melisa’nın Amerika’da tedavi olduğunu biliniyor. Düvenci, 2 yıldır doktorlarını görmediklerini ve geçen bu süreçte kızının gelişimi hakkında Dr. Paul Jordan’ın ne söyleyeceğini çok merak ettiğini anlattı.

4 Mayıs’ta ‘Hanımefendi’ isimli oyunu eşi ile birlikte New York’ta sergileyecek olan Ceyda Düvenci, “Karı-koca bir şeyler başarmak, yoktan var edip ülke ülke of demeden gidip tiyatro yaparak ekmeğimizi kazandık bu sene şükür” ifadelerini kullandı.

İşte Düvenci’nin mesajı ve paylaştığı fotoğraf:

Sabaha karşı 3, arabadayız. Havaalanına doğru gidiyoruz. Elim Melisanın elini tutuyor sıkı sıkı, kucağımda Ali uyuyor. Düşünüyorum… Tam 8 yıl oldu ben yollara düşmeye başlayalı. Duyduğum her şeyin peşinden ülke ülke gitmeyi kafaya koyup gücüm yettiğince gidebilmeyi becerdiğim 8 yıl. Önce @33gl gül, melisa ve ben toplayıp çantalarımızı giderdik. Sonra sevgilim @bulentsakrak_ katıldı serüvenimize ve şimdi de ali… Yine ailecek düşüyoruz yollara. Bu defa Amerika’da 10 güne epey iş sığdırmaya niyetliyiz.

Uçaktan iner inmez doğruuu doktora. Dr Paul Jordan hem Melisa’nın genel gelişimini kontrol edicek hem de Mike ile birlikte afolarını yapıcak. 3 yaşından beri doktorumuz o ve 2 yıl oldu görmedi Melisamı, neler söyleyecek çok merak ediyorum. Sonra @hanimefendi2018 oyunumuz var 4/mayıs’ta New york’ta. Ne iyi olmuş da yazmış sevgilim oyunu. Karı-koca bir şeyler başarmak, yoktan var edip ülke ülke of demeden gidip tiyatro yaparak ekmeğimizi kazandık bu sene şükür. Şimdi de Amerika’da oynamak nasip oluyor.

Ve ayın 7’sinde Amerika’daki terapistimiz Nancy’nin tavsiyesi ile göz doktoru randevumuz var. Gözlerini kontrol edicek Melisamın.. ve Türkiye’deki göz doktorumuz Şule Ziylan için kapsamlı bir raporlama yapıcak. Bakalım o da neler söylecek… Kalbim farklı heyecanlarla tatlı tatlı çarpıyor. Aralarda da Nancy ile terapilerimiz var. Vaktimiz kalırsa elbet biraz gezer, dostlarımızı da ziyaret edip, döneriz. Hazırıııızzzz… Hayat sen çok güzelsin… Her şeyinle kabulüm ve yaşamayı seviyorum. Şükür yuvama, enerjimize, sağlığımıza, inancımıza, kuvvetimize, şansımıza, başarımıza, aşkımıza… öyle işte yazmak, sizinle de paylaşmak istedim… 02/05/19

İlgili Haberler