SON DAKİKA
22 Ağustos 2019 21:14

SON HABERLER

Ceyda, Kerem ve Ayşe’yi fena yakaladı! Afili Aşk 5. Bölüm

Kanal D ekranlarında yayınlanan Afili Aşk dizisinin 5. bölümünde Ceyda, Kerem ve Ayşe arasındaki sırrı çözmek için yeni bir hamle yaptı.

Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in başrolünde oynadıkları dizide Kerem ile Ayşe’nin evliliğindeki gerçeği anlamaya çalışan Ceyda işleri karıştıracak!

Kerem’in annesini ziyarete gelen Ceyda, gizlice Ayşe’nin odasına giriyor. Daha sonra Kerem’i arayıp ona bir şey dinleteceğini söylüyor.

İkilinin konuşma kaydı ortaya çıkıyor!

O sahneleri videodan izleyebilirsiniz…

Afili Aşk 5. Bölüm – Ceyda, Ayşe ve Kerem’in aşk oyununu belgeliyor.

Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir start – up çalışmasıyla sektörün lideri haline getirmiştir. Getirmiştir ama babası Muhsin’in gözünde adam olamamıştır. Çünkü Kerem yiyip içip, gezip tozup, her çiçekten bal alma şiarıyla hayatını yaşayan biridir.

Keremlerin atölyesinde işçi olarak çalışan Ayşe de biri despot, diğeri hayırsız iki ağabeyi kontrolünde renksiz, tatsız bir hayat yaşayan zeki, güzel ve kalbi iyilik dolu bir kızdır. Tek umudu, bir süredir sevgili olduğu Berk ile evlenmek ve bu hayatı geride bırakmaktır. Ancak ağabeyleri onu mahallenin zengin çocuğu Sabri ile evlendirmek isteyince Ayşe, Berk’e bir an önce evlenmeleri gerektiğini söyler. Bunu duyan Berk ortadan kaybolur.

Kendi halinde, saf ve iyi yürekli bir mahalle kızıyken hem ailesi, hem de aşk hayatından darbe üzerine darbe yiyen Ayşe, hayatında ilk kez kendisi için bir şey yapmaya karar verir. Bu kararı vermesinde en büyük etken olan Kerem, aynı zamanda Ayşe’nin kurbanı olacağından habersizdir. Ayşe, Kerem ve kendisini ömür boyu birbirine bağlayacak hamleyi yaparak oyunun kurucusu olur ancak bu oyun ikisinin de içinden çıkamayacağı şekilde ayaklarına dolanacaktır.

İlgili Haberler