SON DAKİKA
12 Ağustos 2022 10:31

SON HABERLER

Çocuk dizisinde Akça’yı bu kadar da gurursuz yapmayın!

TelevizyonGazetesi.com / Analiz – Star TV ekranında salı akşamları izleyicilerle buluşmaya devam eden Çocuk dizisi, 12. bölümü 3 Aralık akşamı ekranda yer aldı. Dizinin en dikkat çeken isimleri Akça ve Hasan… Yıllar önce oğlu Efe’yi Şule’ye veren Akça, aradan geçen yıllar sonra gerçekleri öğrenen Hasan tarafından suçlanıyor. Hasan da sütten çıkmış ak kaşım değil.

Ancak Çocuk dizisi senaristleri Merve Çağıran’ın canlandırdığı Akça’yı o kadar gurursuz ve onuru zedeleyecek şekilde gösteriyor ki, izleyiciler haliyle sosyal medyada bu duruma itiraz ediyor.

İsmail Hacıoğlu’nun başarıyla canlandırdığı Hasan, Akça’yı asla affetmeyeceğini söylemişti. Akça ise birlikte aile kurmak ve oğulları ile birlikte yaşamak istiyor.

Hasan, her defasında Akça’nın sevgisini parçalamak için adımlar atıyor ama nafile.. Akça’nın Hasan’dan vazgeçeceği yok… İşte bu durum da izleyicilerin canını sıkıyor.

Çocuk dizisi 12.bölümde Hasan ve Akça arasındaki sahneye tepkiler var.

İzleyiciler “Akça, Efe’yi vermekle hata etti tamam ama Hasan sen de hata yaptım. Affetmek zorundasın” diyerek düşüncelerini paylaşıyor.

Senaristlere artık bu durumun katlanılamaz olduğu mesajını veren izleyiciler,”Senarist lütfen artık Hasan’ın bu tavrını düzelt. Çünkü Hasan, kızı dövdü. Hasan bu tribinde haklı değil” diye yazmakta.

Akça ile Hasan’ı çok seven izleyiciler, barışmalarını ve bir aile olmalarını arzu ettiklerini belirten yorumlarda bulunmakta.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler