SON DAKİKA
20 Eylül 2019 10:23

SON HABERLER

Çocuklar Duymasın 66. Bölümünde Haluk ve Meltem’e Şoke Eden Olay!

Haluk ve Meltem’in evine gelen misafirler, tozu dumana katıyor!
Çocuklar Duymasın yeni bölüm fragmanında Haluk ve Meltem’e gelen misafirler, Haluk başta olmak üzere tüm ev ahalisini çileden çıkarır. Meltem’in arkadaşının oğlu Almanya’dan misafir gelir. Haluk ise kendisine gösterilen sevgi gösterisinden pek hoşlanmaz. Haluk ve Meltem’in tek misafiri olmayacaktır. İnternet fenomeni olan Halil de video çekmek için ikilinin evine bir günlüğüne konuk olur. Fakat yaptığı şakalar herkesi canından bezdirir. Haluk, en sonunda çıldırır ve istemediği bir hareket yapar.

Çocuklar Duymasın eğlence dolu bölümleriye her çarşamba saat 20.00’de Kanal D’de izleyicilerle buluşacak. Videodan dizinin yeni bölümünden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz.

Yapımcı: Birol Güven
Senarist: Birol Güven
Yönetmen: Bora Tekay
Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu
Müzik: Aydın Sarman – Burcu Güven

Oyuncular:
Tamer Karadağlı (Haluk), Pınar Altuğ Atacan (Meltem), Zeyno Günenç (Gönül), Volkan Severcan (Zero Tuna), Melek Şahin (Emine ve Emine’nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye), Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye – Hüseyin’in annesi), Alparslan Özmol (Hüseyin), Şükrü Koruyucu (Şükrü), Alp Eren Khamis (Beton Orçun), Öykü Güven (Merve), Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail), Ferdi Akarnur (Müsteşar Kemal), Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga), Deniz Gök (İrem)

İlgili Haberler