Ana sayfa Dizi Haberleri Çok Güzel Hareketler 2 programından, Yalı Çapkını skeci geliyor!

Çok Güzel Hareketler 2 programından, Yalı Çapkını skeci geliyor!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Star TV ekranlarında yayınlanan Çok Güzel Hareketler 2 programı, Pazar akşamlarına renk katmaya devam ediyor. Yeni kuşak BKM Mutfak oyuncularının güldüren skeçleri ile eğlenceli bir akşam geçiren izleyicileri gelecek hafta için çok heyecanlandıran bir gelişme söz konusu…

Eser Yenenler’in sunumuyla ekrana gelen ve Yılmaz Erdoğan’ın öğrencileri tarafından sahneye konulan skeçler, kimi zaman günlük hayatta yaşanan, sosyal medyada gündem olan konularla birlikte sevilen dizilere de göndermelerle ekrana gelmekte.

Önümüzdeki hafta ile ilgili gelen bir tüyo, izleyicileri şimdiden heyecanlandırmış durumda! Zira, ekranın en çok izlenen, en yüksek reytinglerini alarak sezona damgasını vuran Star TV’nin dizisi Yalı Çapkını’nın skeci yayınlanacak! Bu haberin sosyal medyaya düşmesinin ardından izleyicileri büyük bir merak ve heyecan sardı!

Çok Güzel Hareketler 2 programından, Yalı Çapkını skeci geliyor! 13

Aynı akşam ekrana gelen Teşkilat, Yargı ve Güzel Günler dizilerinin karşısında rakip olarak zorlu bir mücadele veren Çok Güzel Hareketler 2 programının 128. bölümünde yer alması beklenen Yalı Çapkını parodisiyle ilgili tüyo, şimdiden programın ilgiyle beklenmesine neden oldu!

Star TV’nin kendi dizisini yine aynı kanalın bir başka programında eğlenceli bir şekilde izleyeceğiz. Dizideki karakterlerin imajları birebir taklit edilirken, tiye alınan sahnelerle Çok Güzel Hareketler 2, Pazar akşamı yeni bölümüyle Yalı Çapkını hayranlarını da ekran başına toplayacak!

Reytinglerde sıkıntı yaşayan programın, Yalı Çapkını skeci şimdiden sosyal medyanın diline düştü. İzleyenlerin heyecanla bekledikleri skeç için yaptıkları bazı yorumları aşağıda görebilirsiniz…

Çok Güzel Hareketler 2 programından, Yalı Çapkını skeci geliyor! 14

Çok Güzel Hareketler 2 programından, Yalı Çapkını skeci geliyor! 15

Çok Güzel Hareketler 2 programından, Yalı Çapkını skeci geliyor! 16

Çok Güzel Hareketler 2 programından, Yalı Çapkını skeci geliyor! 17

Çok Güzel Hareketler 2 programından, Yalı Çapkını skeci geliyor! 18

Çok Güzel Hareketler 2 programından, Yalı Çapkını skeci geliyor! 19