Ana sayfa Dizi Haberleri Çöp Adam dizisi bir Yalı Çapkını değil ama, Star TV’nin makul talihini yenmesine yardımcı oluyor!

Çöp Adam dizisi bir Yalı Çapkını değil ama, Star TV’nin makul talihini yenmesine yardımcı oluyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Star TV’de daha önce yayınlanan ve kısa sürede ekrana veda eden birçok projeyi bilenler, şimdi gelinen noktada Yalı Çapkını ve ardından da Çöp Adam dizilerinin iyi performans göstermesinin önemini de bilecektir.

Cuma akşamlarına damgasını vuran Yalı Çapkını dizisi sezonun en başarılı projesi olarak yoluna devam ediyor ve milyonların kalbine girmiş durumda. Star TV’nin izlenme oranlarında büyük bir çıkışı sağlayan Yalı Çapkını’nın bu performansını elde edebilmek birçok yapım için bir mucizeden ibaret.

Gecenin Ucunda isimli diziyi önce Çarşamba akşamları yayınlayan, sonra salı günlerine kaydıran Star TV yönetimi istediği etkili çıkışı görememişti. Ancak Çöp Adam dizisinde bu beklenen çıkış gerçekleşiyor. Çarşamba akşamlarının sevilen dizilerinden birisi olma yolunda ilerleyen Çöp Adam projesinde reytinglerdeki yükseliş büyük umut ışığı oldu.

İlk bölümü de zaten ortalamanın üzerinde reytingler ile iyi başlangıç yapan Çöp Adam dizisi, ikinci bölümü ile tüm izleyici gruplarında reytinglerini yükseltti. Bu durum dizi hayranlarının Çöp Adam projesini beğendiği ve ilk bölümdeki iyi sonuçların da bir tesadüf olmadığının ispatıydı.

Çöp Adam dizisi bir Yalı Çapkını değil ama, Star TV'nin makul talihini yenmesine yardımcı oluyor! 7

İkinci bölümü ile AB grubunda üçüncülük elde eden, tüm kişiler kategorisinde yedinci olan ve ABC1’de ise beşincilikle günü tamamlayan Çöp Adam dizisi, 5’li reytingler ile sezonun iyi çıkış yapan projelerinden birisi olarak anılmaya başlandı.

Dizinin önümüzdeki haftaki yeni bölümü ile birlikte bir miktar reyting artışı daha sağlanır ise şaşırmamak gerekiyor.

Engin Altan Düzyatan ile Elçin Sangu ikilisinin güçlü uyumu ve hayranlarının büyük beklentisinin de dizinin reytinglerine olumlu katkı yaptığını, hikayenin beğenilmesi ile de bu yükselişin devam edeceğini söyleyebiliriz.