Ana sayfa Dizi Fragmanları Çöp Adam dizisinde 26. bölüm hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını ortaya koyacak!

Çöp Adam dizisinde 26. bölüm hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını ortaya koyacak!

tarafından ker_def

Heyecanla beklenen yeni sezon başlıyor! Peri ve Tamer bebeklerini bulabilecek mi? Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’nun yer aldığı Çöp Adam, yeni sezonun ilk bölümüyle 13 Eylül Çarşamba 20.00’de Star’da.

Sevilen dizi Çöp Adam’ın 26. bölümü 13 Eylül Çarşamba Star ekranlarında olacak. Bölümün konusu ise şöyle: Peri ve Tamer’in hayatı, bebeklerinin kaçırılması ve Dilber’in öldürülmesi ile kabusa dönmüştür. Bebekleri Devrim’in nerede olduğu, onu kimin kaçırdığı, hatta hayatta olup olmadığı bile belirsizdir.

Evlerinin içine kadar giren bu katilin Peri’nin öz annesi İpek olduğunu kimse bilmemektedir. Dilber’in cinayeti ve Devrim’in yokluğu Bülent dahil evdeki herkesi derinden sarsmıştır. Artık evde hiçbir şey eskisi gibi değildir.

Tamer’in eski dostu, polis müdürü Viran (Derya Alabora) teşkilatın tüm imkanlarını Devrim’in bulunması ve cinayetin aydınlatılması için seferber etmiştir. Tamer’in Viran’la geçmişten gelen sırrını sadece Meryem bilmektedir.

Geçmişte yaptığı hatalarını temize çıkarmak isteyen Bülent, bir ipucu bulur.

Çöp Adam, Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek Meriç Demiray, Volkan Sümbül, Okan Başar Bahar ve Pınar Göktaş tarafından kaleme alınıyor.

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda ise Çağrı Vila Lostuvalı bulunuyor. Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’nun başrollerinde yer aldığı Çöp Adam dizisinin diğer oyuncuları şu isimlerden oluşuyor:

“Elçin Afacan, Ali Yoğurtçuoğlu, Derya Alabora, Lila Gürmen, Cankat Aydos, Ezgi Çelik, Aytek Şayan, Öykü Naz Altay ve Füsun Demirel, Salih Kalyon, Tilbe Saran.”

Çöp Adam, yeni sezonun ilk bölümüyle 13 Eylül Çarşamba 20.00’de Star’da.