Ana sayfa Dizi Fragmanları Çöp Adam dizisinde heyecan artıyor, Tamer’in yeni planı izleyicileri şaşırtacak!

Çöp Adam dizisinde heyecan artıyor, Tamer’in yeni planı izleyicileri şaşırtacak!

tarafından ker_def

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’nun yer aldığı Çöp Adam dizisi yeni bölümüyle 20 Eylül Çarşamba akşamı Star’da. Sevilen dizi Çöp Adam’ın yirmi yedinci bölümü 20 Eylül Çarşamba Star ekranlarında olacak. Dizinin yeni bölümünde Engin Altan Düzyatan’ın canlandırdığı Tamer karakterinin yeni planı öne çıkacak. İpek’in peşine düşmeye karar veren Tamer’in yapacakları dizinin izleyicilerini farklı duygulara sürükleyecek.

Bölümün konusu ise şöyle: Tamer, Devrim’i kaçıranın İpek olduğunu öğrenir ama bunu Peri’den saklamaktan başka şansı yoktur. Viran’a öğrendiklerini anlatınca her şey iyice netleşir. Peri ise terapiye gider ancak konuştuğu kişi yine Sarp olur.

Çağla, Peri ve Meryem’in beğenisini kazanır ve evde yeni yardımcı olarak işe başlar. Sarp’ın planı tıkır tıkır işlerken Elit, Tamer’in bir şeyler bulduğunu sezer ve neler olduğunu anlamaya çalışır.

Peri, Tamer’in ondan bir şeyler sakladığından emindir ve bu konuda bir önlem alırken, Tamer de Peri’nin ona yalan söylediğini anlayınca Serkan’dan yardım ister.

Bülent, İpek’in Devrim’i kaçırdığını öğrendikten sonra onunla buluşarak zor ve hayati bir görev üstlenmeyi kabul eder.

Çöp Adam, Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek Meriç Demiray, Volkan Sümbül, Okan Başar Bahar ve Pınar Göktaş tarafından kaleme alınıyor. Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda ise Çağrı Vila Lostuvalı bulunuyor.

Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’nun başrollerinde yer aldığı Çöp Adam’da; Elçin Afacan, Ali Yoğurtçuoğlu, Derya Alabora, Lila Gürmen, Cankat Aydos, Ezgi Çelik, Aytek Şayan, Öykü Naz Altay ve Füsun Demirel, Salih Kalyon, Tilbe Saran yer alıyor.

Çöp Adam, yeni bölümüyle 20 Eylül Çarşamba 20.00’de Star’da.