Çukur dizisinden sinirleri bozan geri sayım videosu!

16 Eylül 2018 Pazar, 16:22
Çukur dizisinden sinirleri bozan geri sayım videosu!
Televizyongazetesi
Show TV’nin heyecan içinde 2. sezonu beklenen Çukur’a geri sayım başladı.

17 Eylül Pazartesi (Yarın) yeni sezonun ilk bölümü ekrana gelecek.

Diziye yeni katılan isimlerle beraber yeni sezonda bambaşka bir Çukur izleyeceğiz.

Özellikle Karakuzular denilen adamlar arasında Berkay Ateş ve Erkan Avcı’nın oynadıkları karakterler, izleyiciye ekran başında zor anlar yaşatacak denli sinir bozucu!

Dizinin sosyal medya hesaplarından yayınlanan geri sayım videoları ise dikkat çekiyor.

Berkay Avcı’nın oynadığı Mahsun, yeni sezonun başlamasına son 2 gün kala duvara kendi sembollerini ve 2 rakamını yazıyor ama karakterin duruşu ve tavrından çok konuşulacak bir oyunculuğa imza atacağı da görülüyor.

Aynı şekilde Karakuzular’dan Çeto’yu oynayan Erkan Avcı da bugün yayınlanan videoda kendi sembollerini ve 1 rakamını duvara yazıyor. O da sinirleri gerecek bir karakter olduğunun ipuçlarını bu videoda veriyor.

İşte o paylaşımlar:

Sen Çukur’dan kaçarsın ama Çukur senden kaçmaz!

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un merakla beklenen yeni sezon 1. bölüm 3. tanıtımı yayınlandı. Mahsun’un “Burası senin Çukur’un değil oğlum, burası bizim Çukur’umuz!” sözlerinin dikkat çektiği tanıtımda Çukur’u kurtarmak için çare arayan Kemal, Yıldız’ın yönlendirmesiyle Yamaç’ı buluyor. Yerle bir edilmiş Çukur’u tepeden izleyen Vartolu’nun Sena’ya “İyi değilim çünkü biz sana çok kötülük ettik!” sözleri merakı yükseltirken, Aliço hastane koridorlarında görülüyor. Karakuzuların yeni bir dönem başlattığı Çukur, büyük bir merak ve heyecanla beklenen yeni sezonuyla ekrana damga vurmaya hazırlanıyor.

YENİ SEZONDA ÇUKUR’DA HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK!

Çukur Pazartesi akşamı ikinci sezonun ilk bölümüyle ekrana gelecek. Çukur’da bir dönem kapanmıştır. İdris Koçovalı’nın “Çukur’u İstanbul’da sanırlar ama bilmezler İstanbul Çukur’dadır” sözleri mahallenin darmaduman olmuş sokaklarında yankılansa da o günlerden eser yoktur. Beklenmedik bir saldırıyla güç kaybeden ve dağılan Koçovalıların ne durumda olduğu büyük bir merakla beklenirken, Çeto (Erkan Avcı) ve Mahsun’un (Berkay Ateş) liderleri olduğu Karakuzular Çetesi, Çukur’da yeni bir dönem başlatacak. Sezon finalinde kim olduklarını görmediğimiz ve taş üstünde taş bırakmayan Karakuzular Çetesi ile Koçovalıların yüzleşmesi heyecanla beklenecek. Bu savaşta en büyük Koçovalı olan Cumali’nin yer alıp almayacağı da belli olurken, Çukur’dan, ailesinden ve Sena’dan tamamen uzağa düşen Yamaç’ın nasıl toparlanacağı ve Çukur’u tekrar ele geçirmek için savaşıp savaşmayacağı cevap bulacak. Saadet’ini ve tüm umudunu yitiren Vartolu’nun hamleleri de merak uyandıracak.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Kubilay Aka, Alperen Duymaz, Nebil Sayın ve Ahmet Tansu Taşanlar gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş yer alıyor. Dizide bu isimlere Çetin Sarıkartal, Kadir Çermik, İrem Altuğ, Zeynep Kumral, Boncuk Yılmaz, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, İlayda Alişan, Ece Yaşar, Mustafa Kırantepe, Ilgaz Kocatürk ve Doğancan Sarıkaya eşlik ediyor.

Çukur merakla beklenen yeni sezonuyla Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Berkay Ateş haberleri için

çukur haberleri için