Ana sayfa Dizi Fragmanları Çukur dizisinin duvar yazıları, şimdi de Üç Kuruş’a geldi!

Çukur dizisinin duvar yazıları, şimdi de Üç Kuruş’a geldi!

tarafından ker_def

Show TV’nin Ay Yapım imzalı ilgiyle izlenen dizisi Üç Kuruş’un yeni bölümünden heyecan uyandıran bir tanıtım daha izleyiciyle buluştu. Kartal’ın evinin avlusundaki büyük perdenin açıldığı tanıtımda duvarda ne olduğu merak konusu oluyor. Kartal ve Efe, elinde “K” damgası bulunan birine ulaşırken gerilim dolu anlar yaşanıyor.

İkili hızla koşarken karşılarına çıkan İrfan’ın annesi Nesrin’in fotoğrafı ise büyük şaşkınlık yaşatıyor. Nesrin’in fotoğrafının üzerindeki “Anamı vurdular” yazısı dikkat çekerken İrfan’ın planı akıllarda soru işareti oluşturuyor.

Kartal, İrfan’ı yakalamak için babası Oktay’dan beklediği desteği alamayınca büyük hayal kırıklığı yaşar. Yine de pes etmeyen Kartal, Efe’yle beraber İrfan’ın izini sürer ama ikili kendilerini hiç hesapta olmayan bir tehlikenin içinde bulur. İrfan’a karşı yaptıkları bu hamle, İrfan’ın oyun alanını iyice daraltır. Kartal’a ve mahalleliye unutamayacakları bir ders vermeye kararlı İrfan, ses getirecek bir hamle yapar. Fakat İrfan’ın hamlesi, Oktay’ın dahiliyle ummadığı bir sonuç doğurur.

Senaryosunda Damla Serim, Murat Uyurkulak ve Eset Akçilad’ın imzası bulunan dizinin yönetmenliğini Sinan Öztürk yapıyor.

Üç Kuruş’un kadrosunda şu oyuncular yer alıyor: Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Zafer Algöz, Mustafa Kırantepe, Uğur Yıldıran, Umutcan Ütebay, Damla Makar, Melissa Yıldırımer, Aytaç Uşun, Süreyya Kilimci, Cenk Kangöz, Alişan Uğur, Burak Altay, Muttalip Müjdeci, Asena Girişken, Tuğçe Yolcu, Emrullah Çakay, Goncagül Sunar, Cüneyt Yalaz, Canan Atalay, Aylin Engör, Volkan Kıran, Özkan Özipek, Ömer Çobanoğlu, Ömer Civan Şit..

‘Üç Kuruş’ yeni bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!