Çukur’da her şey sadece bir rüya olabilir mi? Finaldeki o çığlık tüyleri diken diken etti!

11 Haziran 2018 Pazartesi, 12:03
Çukur’da her şey sadece bir rüya olabilir mi? Finaldeki o çığlık tüyleri diken diken etti!
Televizyongazetesi/Analiz
Show TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Çukur dizisinin bu akşam Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek ve hem oyuncuların hem de izleyenlerin katıldığı bir organizasyonla sezon finali yayınlanacak.

Sezonun en çok konuşulan dizilerinden olan Çukur, sezon finaliyle de çok konuşulacağa benziyor.

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz ve Erkan Kolçak Köstendil’in oynadıkları dizinin 33. bölümünden yayınlanan 2.tanıtımda Sadiş ve Vartolu’nun mutlu anları ekrana geldi. Vartolu, bir bebeklerinin olacağını öğreniyor. Sonrasında Saadet ile birlikte yeni bir eve gidiyorlar.

Medet ile birlikte ormanda sohbet eden Vartolu’nun “Çok mutluyum, bir oğlum oluyor” sözleri dikkat çekti.

Henüz Saadet’in hamileliğinin yeni olduğu dizinin son yayınlanan bölümünde, çocuğunun cinsiyetini bilmesi mümkün değil. Görünen o ki İdris’ten Çukur’u aldıktan sonra Saadet’in hamilelik haberiyle onu güvenli bir yere götürmüş.

Bu konuşmalar da aradan bir süre geçtikten sonra yaşanıyor. Bu arada Medet ve Vartolu konuşurken Sadiş’in çığlık çığlığa bağırdığı duyuluyor.

Vartolu, endişe içinde koşarken bir anda eve yaklaştığında gözleri faltaşı gibi açılıyor.

Sosyal medyada “Sadiş’e bir şey olmasın, birileri onları buldu mu?” şeklinde yorumlara yol açan bu görüntüler, dizide bir zaman atlamasıyla yaşanacak bir olaya işaret ediyor olabilir. Saadet, ya birilerinin eline düşüyor ya da doğum yapıyor!

Tam olarak anlaşılamayan bu sahnelerin rüya olabileceği şeklinde pek çok yorum da yapılmakta sosyal medyada.

Bu akşam sezon finaliyle görünen o ki pek çok şok yaşatacak Çukur dizisi.

İşte herkesi merakta bırakan 33. bölüm 2. tanıtımı:

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Çukur’da büyük sezon finalinde fırtına son kez kopacak ve Çukur, Koçovalı ile Vartolu tarafının tam ortasında kalacak. Oğlu Selim’in ihanetiyle hayatının en büyük yıkımını yaşayan İdris Koçovalı, bu mücadelede mağlubiyetini ilan ederek Çukur’u Vartolu’ya bırakacak. Yamaç, savaşmaya devam ederken Akşın ve Celasun’un düğünü Koçovalılar için bir nefes olacak. Tansiyonun yüksek olacağı sezon finalinde Çukur’un her karakterinin kendi finali ise büyük şaşkınlık yaratacak.

ÇUKUR TÜM BÖLÜMLER VE VİDEOLAR İÇİN TIKLAYIN

aras bulut iynemli haberleri için

çukur haberleri için