Payitaht Abdülhamid dizisini izleyenleri sevindirecek bir yeni sezon tanıtımı geldi!

11 Haziran 2018 Pazartesi, 11:51
Payitaht Abdülhamid dizisini izleyenleri sevindirecek bir yeni sezon tanıtımı geldi!
Televizyongazetesi/Analiz
TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölümleri Eylül ayında izleyenleriyle buluşacak.

Başrollerinde Bülent İnal, Özlem Conker ve Hakan Boyav’ın oynadıkları dizinin 8 Haziran’da sezon finali yayınlanmıştı.

Yeni sezonda da devam edecek olan dizinin 3. sezonundan bir tanıtım müjdesi daha geldi.

Dizinin yeni sezonunda da izleyicisini heyecanlı gelişmeler bekliyor. 54. bölümde sezon finali yapan dizi, 55. bölümle yeni sezona devam edecek.

İşte Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni sezon tanıtımı:

Sezon finalinde neler olmuştu?

Abdülhamid ve Hanedan’ın yok edilmesi için en büyük suikast tertip edilecektir. Abdülhamid ve Hanedan bu suikasttan kurtulacak mı? Kim kazanacak? Kimin sonu gelecek? İzleyeceğiz!

Yapımcılığını ES Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Emre Konuk’un yaptığı, senaryosunu Uğur Uzunok, Ayça Mutlugil, Hale Çalap ve Hamza Akyıldız’ın kaleme aldığı Payitaht Abdülhamid’in bu hafta yayınlanacak sürprizlerle dolu sezon finalinde neler olacak:

Osman Paşa’nın ölümüne derinden üzülen Abdülhamid, V. Murat’ın da ortadan kaybolmasında Parvus’un parmağı olduğunu tahmin eder. Onun hain oyunlarını bitirmek için sonunda aradığı çareyi bulur.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD TÜM BÖLÜMLER SAHNELER VE VİDEOLAR İÇİN TIKLAYIN

Bu arada cülus töreni hazırlıkları tüm hızıyla devam etmektedir. Seniha’nın davetiyle törene Bedrifelek’in geleceğini öğrenen Bidar Saraydan temelli gitme kararı alır.

Fehim Paşa öldü diye Payitaht’ta krallığını ilan eden Luka’ya, Fehim Paşa’nın büyük bir sürprizi vardır.

Yaşanan onca badireden sonra Hatice ve Kemalettin arasında artık engel kalmamıştır. Ama bu kez aralarına kendi vicdanları girecektir.

bülent inal haberleri için

özlem conker haberleri için