Ana sayfa Dizi Haberleri Darısı Başımıza dizisi, 4 Temmuz’da başlıyor! İşte ilk bölüm tanıtımı…

Darısı Başımıza dizisi, 4 Temmuz’da başlıyor! İşte ilk bölüm tanıtımı…

tarafından zk zk
SHOW TV’nin yeni yaz dizisi Darısı Başımıza, ilk bölümü ile 4 Temmuz Çarşamba akşamı ekrana gelecek.

Başrollerinde Ozan Dolunay, Elif Doğan ve Devrim Yakut’un oynadıkları dizi, romantik komedi türüyle izleyenlerin yaz boyunca izleyeceği eğlenceli bir dizi olacak. Reytingleri ise yeni sezonda devam edip etmeyeceğini gösterecek.

Dizinin konusu:

Ömrünü çocuklarına adamış, fedakâr bir anne olan Zerrin’in (Devrim Yakut) hayattan tek beklentisi çocuklarının mutlu yuvalar kurduklarını görebilmektir. Ama ne mümkün! Büyük kızı Rüya (Açelya Topaloğlu), eski bir oyuncuya platonik aşık, başını kaldırıp da çevresindeki taliplerine dönüp baktığı görülmemiş. Küçük oğlu Serkan (Burak Can) anasının kuzusu, kolay kolay evden gitmeyeceği belli. Ortanca kızı Öykü (Elif Doğan) ise yurtdışında, işinde gücünde, kariyerinde…

Zerrin yakın zamanda çocuklarının mürüvvetini görmeyi beklemezken, Öykü’nün evleneceği haberini vermesiyle dünyalar onun olur. Dört gözle dünürleriyle tanışacağı günü bekleyen Zerrin’i kız isteme gününde kötü bir sürpriz bekliyor. Aksoy ve Arslansoy aileleri karşı karşıya geliyor ve eski defterler bir bir açılıyor. Sadece Zerrin değil, Öykü ve Rüya da bu karşılaşmadan nasibini alıyorlar. Ortalık birbirine girmişken bu curcunadan geriye bir tutam aşk, bir yudum mutluluk ve bolca kahkaha kalıyor.

Darısı Başımıza dizisi, 4 Temmuz'da başlıyor! İşte ilk bölüm tanıtımı... 7

Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Deniz Dargı’nın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Hasan Tolga Pulat’ın oturduğu Show TV’nin merakla beklenen yeni dizisi “Darısı Başımıza”nın oyuncu kadrosu belli oldu. Çekimlerine İzmir’de başlanan dizinin başrollerini Ozan Dolunay, Elif Doğan ve Devrim Yakut paylaşırken, oyuncu kadrosunda Açelya Topaloğlu, Özgün Karaman, Nergis Kumbasar, İbrahim Kendirci, Sevinç Erbulak, Dilek Çelebi, Ulvi Alacakaptan, Yüksel Ünal, Burak Can, İlay Erkök, Gizem Ergün, Eda Başlamışlı gibi güçlü isimler yer alıyor.

İşte Darısı Başımıza 1. bölüm tanıtımı: