SON DAKİKA
21 Temmuz 2019 13:32

SON HABERLER

Demet Akalın ile Gülben Ergen’den yeniden dost olduklarını gösteren poz

Demet Akalın ile Gülben Ergen, bir süredir karşılıklı olumlu mesajlar veriyordu.

İki ünlü isim sonunda bir araya geldi ve bir yıl aradan sonra barıştı.

Şarkıcı Gülben Ergen, eşi Okan Kurt’tan tek celsede boşanan eski dostu ve meslektaşı Demet Akalın’a zeytin dalı uzatmış, Demet Akalın da kabul etmişti. Akalın ve Ergen, aylar sonra dün akşam bir araya gelerek aralarındaki buzları eritti.

Bir dönemin ayrılmaz ikilisi Demet Akalın ve Gülben Ergen, geçen yıl nedeni bilinmeyen bir olaydan dolayı küserek birbirlerini Instagram hesaplarından takip etmeyi bırakmıştı.

Gülben Ergen’in boşanma haberlerinden sonra Demet Akalın’a zeytin dalı uzatmasından sonra ikili aylar sonra basın danışmanları Özgür Aras sayesinde bir araya gelerek barıştı.

Dostluklarına kaldıkları yerden devam eden Demet Akalın ve Gülben Ergen, dün geceden fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmedi. Ergen ve Akalın, şarkıcı Deniz Seki’nin sahneye çıktığı mekanda buluşarak keyifli saatler geçirdi.

Demet Akalın, Deniz Seki’nin sahnesinde şarkı söyleyen Gülben Ergen’in videosunu paylaşarak,”Ne olursa olsun gerçek ve candan dostların elini bırakmayın” notunu yazdı. Akalın Instagram hesabının hikaye bölümünden Gülben Ergen’in fotoğrafını paylaşarak, ‘Adamın hasıdır’ yazdı.

Gülben Ergen ise Demet Akalın’ın sahneye çıktığı videoyu kalp emojisi koyarak Instagram hesabından paylaştı.

İlgili Haberler