SON DAKİKA
21 Eylül 2019 07:45

SON HABERLER

Kitap yazdı önce çılgın yazar oldu, şimdi Çocuklar Duymasın dizisine katıldı

Çılgın Yazar Ümit Ünker, Birol Güven’den rol teklifi aldı…

Çarşamba günleri Kanal D ekranlarında reytinglerde düşüş yaşamasına karşın yoluna devam eden Çocuklar Duymasın dizisine yeni bir karakter daha katıldı.

Artırılmış Gerçeklik teknolojisi ile yazdığı ‘Değer Odaklı Satış’ kitabı ile yapımcı ve senarist Birol Güven’in dikkatini çeken Ümit Ünker, Kanal D’nin fenomen dizisi ‘Çocuklar Duymasın’ın kadrosuna katıldı.

Birol Güven’in 360’ta sunduğu ‘Gelecek Geliyor’ adlı programa katılan ve çıkardığı kitapla ünlü yapımcıyı şaşırtmayı başaran Ümit Ünker, programın ardından Güven’den rol teklifi aldı.

Birol Güven’in ‘çılgın yazar’ olarak tanımladığı Ünker, ‘Girişimci Ümit’ karakteri ile ‘Çocuklar Duymasın’ın kadrosuna katıldı. Havuç (Baran Erdoğan) ve Meto’nun (Caner Karaüç) en yakın arkadaşı olan Ümit, teknoloji odaklı yeni iş girişimleri ile diziye farklı bir soluk getirecek.

Birol Güven ile tanıştıktan sonra yaşadıklarının kendisine hayal gibi geldiğini belirten Ümit Ünker, “Uzun yıllar birçok şirkette yöneticilik yaptım. Son 5 yıldır da yüzlerce kurum ve markaya eğitimler veriyorum. Kendimi bildim bileli kurumsal hayattayım. ‘Çocuklar Duymasın’ dizisiyle bambaşka bir dünyayla buluştum. Dizide rol almak hayatımda bambaşka bir renk ve heyecan oldu” ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler