Ana sayfa Sosyal Medya Demet Özdemir, doğumgünü ile ilgili isteğine hayranlarından gelen yanıtın ardından açıklamasıyla çok duygulandırdı!

Demet Özdemir, doğumgünü ile ilgili isteğine hayranlarından gelen yanıtın ardından açıklamasıyla çok duygulandırdı!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – 6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli 2 deprem ve ardından 20 Şubat’ta bu kez Hatay merkezli iki depremle sarsılan Türkiye günlerdir yas tutuyor. Bu süreçte deprem bölgesine koşanlar ya da yardım çalışmalarına katılanlar arasında pek çok ünlü ismin de olduğu sosyal medyadan görülmüştü.

Bu kişiler arasında Demet Özdemir de yer alıyor. 1 Mart akşamı ilk bölümü yayınlanacak olan Fox TV’nin yeni dizisi Adım Farah ile izleyiciyle buluşmaya hazırlanan oyuncu, şu sıralar dizinin çekimlerinde ama kalbi hala depremzedeler için atıyor!

Yaşanan zor günlerde pek çok meslektaşı gibi sahaya inerek yardım malzemeleri toplanmasına ve bölgeye gönderilecek organizasyonlarda görev aldı Özdemir. Depremzedelerin ihtiyaçları olan malzemelerin kolilenmesinden, bölgedeki ihtiyaçların milyonlarca takipçisi tarafından duyulması ve etkileşimi ile sosyal medyadan da sürekli çağrılar yaptı.

Demet Özdemir, son olarak 26 Şubat günü yeni yaşını kutlamadan önce, hayranlarından bir istekte bulundu. Oyuncu, kendisine hediye göndermek yerine sevenlerinden deprem bölgesinde insanların ihtiyacına karşılık verecek ürünlerin temin edilmesini rica etti. Mert Fırat’ın kurucularından olduğu İhtiyaç Haritası organizasyonunu adres gösteren oyuncunun bu dileğine, hayranları da büyük katılım sağladılar.

Demet Özdemir, talebini samimiyetle yerine getiren hayranlarına, instagram hesabından yazdığı duygusal bir mesaj ile teşekkür etti. oyuncu, “Acı hepimizin, yolumuz uzun” diyerek doğumgünü nedeniyle yaptığı çağrıya kısa sürede yanıt vererek toplam bağış miktarına ulaşıldığını belirtti ve sevenlerine teşekkür etti.

Özdemir, “Bu acıyla başetmenin bize yakışan yolu dayanışmadır. Sözlerin de bağışlarıyla doğum günümü böyle anlamlı kıldığınız için çok ama çok teşekkür ederim. Elele, yan yanayız, daha güzel günler yakın, BİZ’i çok seviyorum” ifadesini kullandı.

Bu arada eşi Oğuzhan Koç da Demet Özdemir’le bir fotoğraflarını paylaşarak “Bu sefer buruk anıyoruz doğduğun günü… İyi ki doğdun benim diğer yarım. Hem ailemiz hem ülkemizin mutlu, huzurlu günleri için dua ediyorum.” mesajını gönderdi!