Ana sayfa Dizi Haberleri Keremcem, Sinan Çalışkanoğlu ve Kaan Taşaner aynı dizide aynı kaderi paylaşıyor!

Keremcem, Sinan Çalışkanoğlu ve Kaan Taşaner aynı dizide aynı kaderi paylaşıyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – atv ekranlarının yeni dizisi Başım Belada’nın oyuncu kadrosuna bakıldığı zaman bazı tecrübeli isimlerin bir araya gelmesi dikkat çekiyor. Keremcem, Sinan Çalışkanoğlu ve Kaan Taşaner bu isimler olarak dikkat çekiyor.

Pazar akşamlarının yeni dram dizisi olarak öne çıkması beklenen Başım Belada, atv’nin bugüne kadar yayınladığı ağır dram hikayelerine benzese bile, biraz komedi ve biraz da macera ağırlıklı bir yapım olarak da kendisini gösterecek gibi gözüküyor.

Başım Belada dizisinde buluşan Keremcem, Sinan Çalışkanoğlu ve Kaan Taşaner’in ortak kaderi ise daha önce de birçok atv yapımında başarılı işlere imza atmaları oldu. 3 oyuncu da bu duruma dikkat çekerek, yeniden atv’de izleyicilerle buluşacak olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Keremcem, “Atv izleyicisi ile artık aile gibi olduk. Çok fazla dizim oldu, çok da seyrettiler, özellikle atv izleyicisi. Yeniden atv ekranlarında olmak çok keyifli” diyerek memnuniyetini dile getirdi.

Sinan Çalışkanoğlu da aynı hisleri paylaşıyor. Oyuncu, “Yine bir atv dizisi ve yine Sinan Çalışkanoğlu. Güzel, ben atv’de yaptığım işleri seviyorum. Çünkü hep uzun soluklu işlerde çalıştım atv’de. Çok sevdiğim işler oldu. İnşallah bu da öyle bir iş olur” diye konuştu.

blank

Yine benzer bir durumu yaşayan isim de Kaan Taşaner oldu. Oyuncu da kariyerinde atv kanalı ile çok fazla iş yaptıklarını hatırlattı ve “atv ile çok çalıştım, çok fazla işim var, çok fazla anım var. Bu projeyle tekrar atv seyircisi ile bir arada olmak benim için çok keyifli olacak. Umarım onlar için de öyle olur” açıklamasını yaptı.