SON DAKİKA
16 Eylül 2019 15:06

SON HABERLER

Demet Özdemir ters köşe yapacak hayranları hazır olsun!

TelevizyonGazetesi.com / Analiz – Erkenci Kuş, Ağustos ayının ilk haftasında final yaparak veda etti. Ünlü oyuncu Demet Özdemir, şu aralar tatilin keyfini yaşıyor.

Erkenci Kuş dizisindeki partneri Can Yaman’ın İtalya tatilinde gördüğü ilgiden sonra, Özdemir’in de kendisini bir şekilde yurt dışında gündeme taşıyacak işler yapmaya ihtiyacı olduğu bir dönem geldi.

Özdemir, eline geçirdiği bu fırsatı iyi değerlendirmeli… Avrupa, Ortadoğu ve özellikle de Güney Amerika ülkelerinde isimini hızlı bir şekilde duyurmaya başladı.

Ancak bunu daha geliştirecek adımlar atması ve hayranlarına hayran katması için stratejik bir planlamaya yapması gerektiği ortada…

Özdemir’in bundan sonra yapacağı projeler de merakla beklenmekte…

Romantik komedi türünde gelen bazı dizi tekliflerini reddettiğini biliyoruz.

Ayrıca Erkenci Kuş’un yapımcısı Gold Film’in sahibi Faruk Turgut, Demet Özdemir – Can Yaman ikilisinin bir başka projede rol almasının önüne set çekmiş ve tekrara düşeceklerini belirtmişti.

Şimdi Demet Özdemir için bambaşka rollerde yer alma dönemi geldi.

Hayalinde sıra dışı bir karakteri canlandıracağı sinema filminin olduğu belirtiliyor.

Ayrıca yurt dışında kendisini daha da tanıtacağı yeni bir reklam filmi de yakında gündeme gelecek.

Ağustos ayında çekilecek olan reklam ile Özdemir’in ters köşe yapacağı kulislerde belirtiliyor.

Şöhretin kapılarının ardına kadar açıldığı Demet Özdemer, bu dönemi iyi değerlendirir ise ismini sadece ülkemizde değil yurt dışında da çok yukarılara taşıyabilir.

İlgili Haberler